Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia  • To event minęło.

Daniel’s Lab – kręć z nami, wspólny trening MTB

2 grudnia, 11:00Szczegóły

Data:
2 grudnia
Czas:
11:00
Miasto:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/265363910834513

Organizator

Daniel’s Lab

Miejsce

plaża główna Pogoria III
Plaża Pogoria III
Dąbrowa Górnicza,
+ Google Map

Daniel’s Lab jeździ MTB w każdą niedzielę o godzinie 11.00 przy Molo Pogoria III w Dąbrowie Górniczej. Jeździmy w okolicach Góry Bukowej i Trzebiesławic. Trening składa się z rozgrzewki, która prowadzona jest we wspólnym tempie oraz zasadniczej części treningu, kiedy każdy z uczestników jedzie zgodnie z własnym programem i tempem (pętle o długości ok 7 -14 km). Na zakończenie grupa ponownie zbija się w „kupę” i w spokojnym tempie wraca do Molo Pogoria III. Czas jazdy 2,0 – 4,0 h. Proponowany model treningów pozwala uczestniczyć w nich rowerzystom na każdym poziomie wytrenowania. Na koniec Caffé Stop w Mobilnej Kawiarni przy Molo Pogoria III.

Więcej wiadomości:
http://www.danielslab.pl/nie-rób-tego-sam1/trening-niedzielny-w-grupie

Startujemy zawsze o godzinie 11.00, a z uwagi na to, że to już chłodna pora, jest to na pewno 11.00, nie później. Przyjeżdżamy na spotkanie najpóźniej jak się da i wyjeżdżamy punktualnie. Jeździmy po ogłoszonej wcześniej trasie, dodatkowo będziemy się starali publikować naszą jazdę na FB na Grupa Daniel’s Lab – trenuj grupie (zapraszamy) w formie livetracka, więc spóźnialscy będą mieli szansę dopaść nas gdzieś na trasie (nie mniej liczymy na punktualne stawiennictwo na starcie).

Aby treningi były bardziej efektywne proponujemy wam podział na grupy wg możliwości fizycznych. Słabsza grupa, ale z aspiracjami, będzie jeździć pod okiem Trenera Kolarstwa. W związku z tym zapraszamy was do sklepu Bike Atelier w Sosnowcu, gdzie możecie przeprowadzić test FTP na urządzeniu z pomiarem mocy. Na podstawie testu będziemy mogli skojarzyć was z innymi osobami jeżdżącymi na podobnym poziomie. Poza tym będzie to okazja do zasięgnięcia informacji u Trenera Kolarstwa II klasy, na temat optymalnego dla was treningu rowerowego. Do uczestnictwa w niedzielnych jazdach wykonanie testu nie jest konieczne, ale jego przeprowadzenie na pewno usprawni organizację i pozwoli każdemu z uczestników czerpać maksymalną przyjemności i korzyści z jazdy. Mocniejsza grupa jeździ z Danielem więc będzie sporo motywacji do intensywnej jady.

Print Friendly, PDF & Email

ZOBACZ TEŻ

FACEBOOK

INSTAGRAM

Something is wrong.
Instagram token error.

NEWSLETTER

WYSZUKIWARKA