Ładowanie Wydarzenia
Deprecated: Funkcja tribe_get_view jest przestarzała od wersji 5.13.0! Zamiast jej proszę użyć On version 6.0.0 this function will be removed. Please refer to https://evnt.is/v1-removal for template customization assistance.. in /home/wgxwzggtkx/domains/roweremposlasku.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379

« Wszystkie Wydarzenia  • To wydarzenie minęło.

101. Rowerowa Środa

20 listopada 2019, 17:30Szczegóły

Data:
20 listopada 2019
Godzina:
17:30
Miasto:
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/2474321139477450/

Organizator

Rowerowa Częstochowa

Miejsce wydarzenia

Centrum Handlowo-Usługowe Jagiellończycy
Brzozowa 2/8
Częstochowa,
+ Google Map

W środę ponownie spotykamy się na wycieczkę w klimatach MTB, będzie to już 101. Rowerowa Środa z Decathlon Częstochowa Poczesna!:) Startujemy o 17:30 z Estakady (naprzeciwko popularnej sieci drogerii R…n) . Trasa przewidziana jest na około 40-45 km, a jej przebieg będzie modyfikowany na bieżąco w zależności od możliwości grupy i warunków atmosferycznych. Po trudniejszych odcinkach – o ile takowe wystąpią – będziemy czekali aż wszyscy się zjadą, tak żeby nikogo nie zgubić, także jeżeli przerośnie kogoś jakaś przeszkoda może ją swobodnie pokonać pieszo. Prosimy o zabranie ze sobą dobrego oświetlenia, gdyż poruszamy się po bezdrożach, lasach, polach, a całą drogę pokonywać będziemy po zmroku. Zalecamy jazdę w kasku i okularach, aczkolwiek każdy uczestnik bierze odpowiedzialność wyłącznie za siebie, więc jeżeli ma życzenie, może jechać nawet z gołą głową (czego absolutnie nie polecamy!). Ubiór prosimy dobrać adekwatny do warunków atmosferycznych, przy czym zaznaczamy, że wycieczka trwać będzie bliżej 3 godzin aniżeli 2, więc warto ubrać się tak, aby nie zmarznąć. Zalecamy także zabranie ze sobą podręcznego zestawu naprawczego (dętka, ew. łatki, pompka, spinka etc.), co prawda zwykle ratujemy się nawzajem z opresji, bo już niejednokrotnie na trasie skracany były i łańcuch i usuwana urwana przerzutka, a kapcie to już chyba są na porządku dziennym, ale zawsze lepiej mieć niż liczyć na to, że ktoś inny będzie miał.
PS Przypominam, iż jest to wycieczka, a udział w niej jest dobrowolny. Nie jest to trening, ani wyścig. Oczywiście mogą zdarzyć się uczestnicy narzucający swoje tempo, ale wystarczy trzymać się organizatora aby mieć pewność, że nie zgubi się drogi. „Wolne elektrony” uciekające przed grupę mogą trasę pomylić i wtedy jadą już na swoje życzenie, tam gdzie sobie życzą.

PARTNERZY

ZOBACZ TEŻ

FACEBOOK

NEWSLETTER

PODOBNE WPISY

BOOKINGBooking.com