Ładowanie Wydarzenia
Deprecated: Funkcja tribe_get_view jest przestarzała od wersji 5.13.0! Zamiast jej proszę użyć On version 6.0.0 this function will be removed. Please refer to https://evnt.is/v1-removal for template customization assistance.. in /home/wgxwzggtkx/domains/roweremposlasku.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379

« Wszystkie Wydarzenia  • To wydarzenie minęło.

130. Tyski Nocny Rajd Rowerowy

21 kwietnia 2018, 21:30Szczegóły

Data:
21 kwietnia 2018
Godzina:
21:30
Miasto:
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/222655435171128/

Organizator

Stowarzyszenie Sportowe NOL-Tychy

Miejsce wydarzenia

Park Suble
Park Suble
Tychy,
+ Google Map

W sobotę 21 kwietnia 2018r Stowarzyszenie Sportowe NOL-TYCHY zaprasza wszystkich chętnych do udziału w kolejnym Tyskim Nocnym Rajdzie Rowerowym tym razem w edycji Wiosennej.

Trasa kwietniowego rajdu przebiegać będzie ulicami miasta oraz terenami leśny na półmetek z ogniskiem zlokalizowanym w rejonie jeziora Łysina w Bieruniu.

Poziom rajdu: dla średnio-zaawansowanych rowerzystów.
Trasa wynosi: ok. 28 km.

Zbiórka uczestników o godz. 21:00 na parkingu przy Parafii Św. Jadwigi Śląskiej (Park Suble). Wyjazd na trasę o godz. 21:30.

Uwaga! Udział w rajdzie na własną odpowiedzialność. Organizator nie bierze odpowiedzialności za wypadki powstałe w czasie rajdu oraz za szkody wynikłe w stosunku do uczestników rajdu i osób trzecich. Osoby do lat 18-tu tylko za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów. Dzieci tylko pod opieką opiekunów.

Rajd odbędzie się bez względu na pogodę. Proszę pamiętać o odpowiednim ubiorze do pogody oraz o oświetleniu roweru!

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie!

Tyskie Nocne Rajdy Rowerowe cieszą się sporą popularnością wśród tyszan, w zależności od dnia tygodnia w którym organizowany jest rajd frekwencja sięga nawet pół tysiąca uczestników. Jest to potwierdzeniem faktu, że tyskie nocne rajdy rowerowe to doskonała forma integracji rowerzystów, a na tego rodzaju imprezach bardzo łatwo znaleźć kompana do wspólnych wycieczek rowerowych.

Tyskie Nocne Rajdy Rowerowe rozpoczęły się w 2004 roku, od tej pory systematycznie odbywają się przez cały rok w 4 edycjach zimowej, wiosennej, letniej i jesiennej. Każdy rajd jest inny, uczestnicy bawili się już przy gitarze, akordeonie, dyskotece, karaoke, bądź biesiadowali we własnym gronie. 

Organizator: Stowarzyszenie Sportowe NOL-TYCHY

PARTNERZY

ZOBACZ TEŻ

FACEBOOK

NEWSLETTER

PODOBNE WPISY

BOOKINGBooking.com