Ładowanie Wydarzenia
Deprecated: Funkcja tribe_get_view jest przestarzała od wersji 5.13.0! Zamiast jej proszę użyć On version 6.0.0 this function will be removed. Please refer to https://evnt.is/v1-removal for template customization assistance.. in /home/wgxwzggtkx/domains/roweremposlasku.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379

« Wszystkie Wydarzenia  • To wydarzenie minęło.

133. Tyski Nocny Rajd Rowerowy

7 lipca 2018, 21:00Szczegóły

Data:
7 lipca 2018
Godzina:
21:00
Miasto:
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/1852087188420966/

Organizator

Stowarzyszenie Sportowe NOL-Tychy

Miejsce wydarzenia

Park Suble
Park Suble
Tychy,
+ Google Map

133. Tyski Nocny Rajd Rowerowy zapowiada się bardzo ciekawie połączony będzie z Festiwalem Turystycznym, który będzie odbywał się na terenie Browaru Obywatelskiego, tam również zapłonie ognisko.

W sobotę 7 lipca 2018r odbędzie się 133 Tyski Nocny Rajd Rowerowy.  

Będzie to pierwszy rajd w tym roku z cyklu „Lato w Mieście”, tym razem ognisko z rajdu będzie miało miejsce na terenie Browaru Obywatelskiego.

To dobra wiadomość, bowiem rowerzyści nie muszą brać w trasę swojego prowiantu w promocyjnej cenie na miejscu będzie dostępna kiełbaska z napojem.

Trasa rajdu przebiegać będzie ulicami miasta oraz terenami leśnymi na półmetek z ogniskiem zlokalizowanym na Browarze Obywatelskim.

Poziom rajdu: dla średnio-zaawansowanych rowerzystów.
Trasa wynosi: ok. 16 km.

Zbiórka uczestników o godz. 21:00 na parkingu przy Parafii Św. Jadwigi Śląskiej (Tychy – Park Suble). Wyjazd na trasę o godz. 21:30.

⚠️Uwaga! Udział w rajdzie na własną odpowiedzialność. Organizator nie bierze odpowiedzialności za wypadki powstałe w czasie rajdu oraz za szkody wynikłe w stosunku do uczestników rajdu i osób trzecich. Osoby do lat 18-tu tylko za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów. Dzieci tylko pod opieką opiekunów.

Uwzględniając przepisy RODO pamiętajcie, że biorąc udział w imprezie zgadzacie się na pojawienie się na relacjach foto i video. Materiały mogą być wykorzystywane do promocji Tyskich Nocnych Rajdów Rowerowych.
Rajd odbędzie się bez względu na pogodę. Proszę pamiętać o odpowiednim ubiorze do pogody oraz o oświetleniu roweru!
Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie!

Tyskie Nocne Rajdy Rowerowe cieszą się sporą popularnością wśród tyszan, w zależności od dnia tygodnia w którym organizowany jest rajd frekwencja sięga nawet pół tysiąca uczestników. Jest to potwierdzeniem faktu, że tyskie nocne rajdy rowerowe to doskonała forma integracji rowerzystów, a na tego rodzaju imprezach bardzo łatwo znaleźć kompana do wspólnych wycieczek rowerowych.

Tyskie Nocne Rajdy Rowerowe rozpoczęły się w 2004 roku, od tej pory systematycznie odbywają się przez cały rok w 4 edycjach zimowej, wiosennej, letniej i jesiennej. Każdy rajd jest inny, uczestnicy bawili się już przy gitarze, akordeonie, dyskotece, karaoke, bądź biesiadowali we własnym gronie.

Organizator: Stowarzyszenie Sportowe NOL-Tychy

PARTNERZY

ZOBACZ TEŻ

FACEBOOK

NEWSLETTER

PODOBNE WPISY

BOOKINGBooking.com