Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia  • To wydarzenie minęło.

134. Tyski Nocny Rajd Rowerowy

14 sierpnia 2018, 21:00Szczegóły

Data:
14 sierpnia 2018
Czas:
21:00
Miasto:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/875527869309061/

Organizator

Stowarzyszenie Sportowe NOL-Tychy

Miejsce

Park Suble
Park Suble
Tychy,
+ Google Map

134. Tyski Nocny Rajd Rowerowy zapowiada się bardzo ciekawie odbędzie się przy współpracy dwóch miast Tychów i Bierunia, gdzie będzie tym razem półmetek imprezy.

Wydarzenie objął patronatem również Burmistrz Miasta Bierunia – Krystian Grzesica.

Rajd tym razem wystartuje we wtorek 14 sierpnia 2018r (nie martwcie się 15.08.2018r mamy wolne ze względu na Święto Wniebowzięcia Maryi Panny i Matki Boskiej Zielnej).

Zbiórka uczestników godz. 21:00 Tychy – Park Suble parking przy Parafii Św. Jadwigi Śląskiej. Wyjazd na trasę o godz. 21:30.🚴‍♀️ 🚴‍♂️ 🚴‍♀️ 🚴‍♂

Będzie to drugi rajd w tym roku z cyklu “Lato w Mieście”, aby wakacyjnej atmosfery nie zabrakło dla uczestników przewidziano letnie klapki.

Półmetek zlokalizowany będzie w uroczym miejscu bowiem nad brzegiem jeziora Łysina, gdzie czekać będzie wszystko od ogniska po prowiant (kiełbaski i napoje w promocyjnych cenach) zapewni Łysina Beach Bar.

Trasa rajdu przebiegać będzie ulicami miasta oraz terenami leśnymi.

Poziom rajdu: dla średnio-zaawansowanych rowerzystów.
Trasa wynosi: ok. 16 km.

⚠️Uwaga! Udział w rajdzie jest bezpłatny. Każdy uczestnik bierze w nim udział na własną odpowiedzialność. Organizator nie bierze odpowiedzialności za wypadki powstałe w czasie rajdu oraz za szkody wynikłe w stosunku do uczestników rajdu i osób trzecich. Osoby do lat 18-tu tylko za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów. Dzieci tylko pod opieką opiekunów.

Uwzględniając przepisy RODO pamiętajcie, że biorąc udział w imprezie zgadzacie się na pojawienie się na relacjach foto i video. Materiały mogą być wykorzystywane do promocji Tyskich Nocnych Rajdów Rowerowych.
Rajd odbędzie się bez względu na pogodę. Proszę pamiętać o odpowiednim ubiorze do pogody oraz o oświetleniu roweru!
Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie!

Tyskie Nocne Rajdy Rowerowe cieszą się sporą popularnością wśród tyszan, w zależności od dnia tygodnia w którym organizowany jest rajd frekwencja sięga nawet pół tysiąca uczestników. Jest to potwierdzeniem faktu, że tyskie nocne rajdy rowerowe to doskonała forma integracji rowerzystów, a na tego rodzaju imprezach bardzo łatwo znaleźć kompana do wspólnych wycieczek rowerowych.

Tyskie Nocne Rajdy Rowerowe rozpoczęły się w 2004 roku, od tej pory systematycznie odbywają się przez cały rok w 4 edycjach zimowej, wiosennej, letniej i jesiennej. Każdy rajd jest inny, uczestnicy bawili się już przy gitarze, akordeonie, dyskotece, karaoke, bądź biesiadowali we własnym gronie.

Organizator: Stowarzyszenie Sportowe NOL-Tychy

 

Zdjęcie użytkownika Tyszanki na Rowery.

PARTNERZY

ZOBACZ TEŻ

FACEBOOK

NEWSLETTER

WYSZUKIWARKA

PODOBNE WPISY

BOOKINGBooking.com