Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia  • To wydarzenie minęło.

143. Tyski Nocny Rajd Rowerowy

21 września 2019, 21:30Szczegóły

Data:
21 września 2019
Czas:
21:30
Miasto:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/915077668849210/

Organizator

Stowarzyszenie Sportowe NOL-Tychy

Miejsce

Park Suble
Park Suble
Tychy,
+ Google Map

143. Tyski Nocny Rajd Rowerowy ruszy już 2️1 września 2019r o godz. 21:30 z Parku Suble w Tychach. 🚴‍♂️🚴‍♂️🌜🔥

Zbiórka uczestników godz. 21:00 Tychy – Park Suble parking przy Parafii Św. Jadwigi Śląskiej. Wyjazd na trasę o godz. 21:30.🚴‍♀️ 🚴‍♂️ 🚴‍♀️

Trasa rajdu przebiegać będzie ulicami miasta oraz terenami leśnymi.

Poziom rajdu: dla średnio-zaawansowanych rowerzystów.
Trasa wynosi: ok. 17 km.

Zakończenie rajdu i ognisko zaplanowane jest nad brzegiem jeziora Paprocańskiego – tym razem rowerzystów ugości Beach Bar Dzika Plaża. Na miejscu będzie możliwość nabycia kiełbasek i napojów w promocyjnych cenach.

⚠️Uwaga! Udział w rajdzie jest bezpłatny. Każdy uczestnik bierze w nim udział na własną odpowiedzialność. Organizator nie bierze odpowiedzialności za wypadki powstałe w czasie rajdu oraz za szkody wynikłe w stosunku do uczestników rajdu i osób trzecich. Osoby do lat 18-tu tylko za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów. Dzieci tylko pod opieką opiekunów.

Uwzględniając przepisy RODO pamiętajcie, że biorąc udział w imprezie zgadzacie się na pojawienie się na relacjach foto i video. Materiały mogą być wykorzystywane do promocji Tyskich Nocnych Rajdów Rowerowych.
Rajd odbędzie się bez względu na pogodę. Proszę pamiętać o odpowiednim ubiorze do pogody oraz o oświetleniu roweru!
Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie!

Tyskie Nocne Rajdy Rowerowe cieszą się sporą popularnością wśród tyszan, w zależności od dnia tygodnia w którym organizowany jest rajd frekwencja przekraczała nawet 1000 uczestników. Jest to potwierdzeniem faktu, że tyskie nocne rajdy rowerowe to doskonała forma integracji rowerzystów, a na tego rodzaju imprezach bardzo łatwo znaleźć kompana do wspólnych wycieczek rowerowych.

Tyskie Nocne Rajdy Rowerowe rozpoczęły się w 2004 roku, od tej pory systematycznie odbywają się przez cały rok w 4 edycjach zimowej, wiosennej, letniej i jesiennej. Każdy rajd jest inny, uczestnicy bawili się już przy gitarze, akordeonie, dyskotece, karaoke, bądź biesiadowali we własnym gronie.

Organizator: Stowarzyszenie Sportowe NOL-TYCHY

PARTNERZY

ZOBACZ TEŻ

FACEBOOK

NEWSLETTER

WYSZUKIWARKA

PODOBNE WPISY

BOOKINGBooking.com