Ładowanie Wydarzenia
Deprecated: Funkcja tribe_get_view jest przestarzała od wersji 5.13.0! Zamiast jej proszę użyć On version 6.0.0 this function will be removed. Please refer to https://evnt.is/v1-removal for template customization assistance.. in /home/wgxwzggtkx/domains/roweremposlasku.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379

« Wszystkie Wydarzenia  • To wydarzenie minęło.

17. Tyska Parada Rowerowych Mikołajów

8 grudnia 2018, 16:00 - 17:00Szczegóły

Data:
8 grudnia 2018
Godzina:
16:00 - 17:00
Miasto:
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/1784181221710456

Organizator

Stowarzyszenie Sportowe NOL-Tychy

Miejsce wydarzenia

Urząd Miasta Tychy
aleja Niepodległości 49
Tychy,
+ Google Map

W sobotę 8 grudnia 2018r o godz. 16:00 z parkingu przed Urzędem Miasta Tychy wyruszy po raz 17 barwna parada rowerowych Mikołajów. Trasa przejazdu będzie prowadziła świątecznie ustrojonymi ulicami miasta Tychy. 

Tradycyjnie dla najlepiej przygotowanych rowerowych Mikołajów w oryginalnych strojach i oryginalnie przystrojonych rowerach nagrody niespodzianki. Nie zabraknie również pucharu dla grupy, która będzie najliczniejsza w tegorocznej paradzie.

PROGRAM:
15:30 – Zbiórka uczestników parking pod Urzędem Miasta Tychy
16:00 – Start Parady
ok 16:25 – Przyjazd rowerowej Parady na Plac Baczyńskiego

Trasa przejazdu:
Urząd Miasta Tychy – al. Niepodległości, Dmowskiego, Grota Roweckiego, Piłsudskiego, Bielska, Żwakowska, Harcerska, Begonii, Bocheńskiego – (Plac Baczyńskiego).

⚠️Uwaga! Udział w rajdzie jest bezpłatny. Każdy uczestnik bierze w nim udział na własną odpowiedzialność. Organizator nie bierze odpowiedzialności za wypadki powstałe w czasie rajdu oraz za szkody wynikłe w stosunku do uczestników rajdu i osób trzecich. Osoby do lat 18-tu tylko za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów. Dzieci tylko pod opieką opiekunów.

Uwzględniając przepisy RODO pamiętajcie, że biorąc udział w imprezie zgadzacie się na pojawienie się na relacjach foto i video. Materiały mogą być wykorzystywane do promocji Tyskich Nocnych Rajdów Rowerowych.
Rajd odbędzie się bez względu na pogodę. Proszę pamiętać o odpowiednim ubiorze do pogody oraz o oświetleniu roweru!
Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie!

 

Obraz może zawierać: tekst

PARTNERZY

ZOBACZ TEŻ

FACEBOOK

NEWSLETTER

PODOBNE WPISY

BOOKINGBooking.com