Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia  • To wydarzenie minęło.

18. Rowerowa Parada Mikołajów

8 grudnia 2019, 15:00Szczegóły

Data:
8 grudnia 2019
Godzina:
15:00
Miasto:

Organizator

Stowarzyszenie Sportowe NOL-Tychy

Miejsce wydarzenia

Urząd Miasta Tychy
aleja Niepodległości 49
Tychy,
+ Google Map

W niedzielę 8 grudnia 2019r o godz. 15:00, z parkingu przed Urzędem Miasta Tychy wyruszy po raz 18 barwna parada rowerowych Mikołajów. Trasa przejazdu będzie prowadziła świątecznie ustrojonymi ulicami miasta Tychy.
Tradycyjnie dla najlepiej przygotowanych rowerowych Mikołajów w oryginalnych strojach i oryginalnie przystrojonych rowerach nagrody niespodzianki.

Trasa przejazdu świątecznego korowodu:🎅
Urząd Miasta Tychy – al. Niepodległości, Dmowskiego, Grota Roweckiego, Piłsudskiego, Bielska, Żwakowska, Harcerska, Begonii, Bocheńskiego – (Plac Baczyńskiego). ok. 10 km

Zaprasza:
Michał Kasperczyk – Pełnomocnik Prezydenta Miasta Tychy ds. koordynowania i rozwoju ruchu rowerowego.

Uwaga! Udział w paradzie jest bezpłatny. Wymagane jest posiadanie sprawnego roweru wyposażonego w oświetlenie z tyłu i z przodu. Każdy uczestnik bierze udział w wydarzeniu na własną odpowiedzialność. Organizator nie bierze odpowiedzialności za wypadki powstałe w czasie przejazdu oraz za szkody wynikłe w stosunku do uczestników rajdu i osób trzecich. Osoby do lat 18-tu tylko za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów. Dzieci tylko pod opieką opiekunów.

Uwzględniając przepisy RODO pamiętajcie, że biorąc udział w imprezie zgadzacie się na pojawienie się na relacjach foto i video. Materiały mogą być wykorzystywane do promocji wydarzenia. Przejazd odbędzie się bez względu na pogodę. Proszę pamiętać o odpowiednim ubiorze do pogody oraz o oświetleniu roweru!
Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie!

Obraz może zawierać: 1 osoba, tekst

PARTNERZY

ZOBACZ TEŻ

FACEBOOK

NEWSLETTER

PODOBNE WPISY

BOOKINGBooking.com