Ładowanie Wydarzenia
Deprecated: Funkcja tribe_get_view jest przestarzała od wersji 5.13.0! Zamiast jej proszę użyć On version 6.0.0 this function will be removed. Please refer to https://evnt.is/v1-removal for template customization assistance.. in /home/wgxwzggtkx/domains/roweremposlasku.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379

« Wszystkie Wydarzenia  • To wydarzenie minęło.

28. Topienie Marzanny na Gichcie – Żory

24 marca 2018, 10:00Szczegóły

Data:
24 marca 2018
Godzina:
10:00
Miasto:
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/177479929721496/

Organizator

KTK PTTK “Wandrus” Żory

Miejsce wydarzenia

Rynek Żory
Rynek
Żory,
+ Google Map

Gratka dla fanów jazdy na rowerze, czyli 28. Topienie Marzanny na Gichcie już w najbliższą sobotętj. 24 marca! Wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku zachęcamy do wzięcia udziału w rajdzie rowerowym organizowanym przez Klub Turystyki Kolarskiej PTTK Wandrus Żory, Radę Dzielnicy Kleszczówka oraz Żorskie Centrum Organizacji Pozarządowych.

Jak zapewniają organizatorzy, warunkiem uczestnictwa są… dobry humor, forma i sprawny rower! Rajd rozpocznie się na żorskim rynku o godzinie 10:00, skąd wszyscy uczestnicy skierują się do Parku Piaskownia przy ul. Bocznej. Trasy są dwie, a ich wybór należy wyłącznie do zainteresowanych rajdem. Pierwsza prowadzi przez rynek, Szczejkowice, Palowice, Gichtę, aż do Parku Piaskownia. Druga trasa jest dowolna, ważne jednak żeby miała długość co najmniej 15 kilometrów.

Podczas rajdu odbędzie się konkurs na najpiękniejszą Marzannę wykonaną z materiałów naturalnej biodegradacji, a także konkursy strzelania oraz zręcznościowe i sprawnościowe dla dzieci i dorosłych. Organizatorzy przygotowali moc niespodzianek dla wszystkich, którzy wezmą udział w rajdzie.

Komandorem Rajdu jest Jerzy Banach, z którym można skontaktować się e-mailowo na jerban@wp.pl.

 

Zdjęcie użytkownika PTTK Koło "Ramża".

PARTNERZY

ZOBACZ TEŻ

FACEBOOK

NEWSLETTER

PODOBNE WPISY

BOOKINGBooking.com