Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia  • To wydarzenie minęło.

2B Wheel’d – Pokaz Filmów Rowerowych

5 marca 2018, 18:00 - 21:00Szczegóły

Data:
5 marca 2018
Czas:
18:00 - 21:00
Miasto:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/1685799728152198

Organizatorzy

Hard Downhill League
Local Series of Downhill

Miejsce

Helios Bielsko-Biała
ul. Mostowa 5
Bielsko-Biała,
+ Google Map

Fundacja FOR EVENT wraz z kinem Helios zaprasza 5 marca 2018 do kina Helios, które znajduje się w Bielsku Białej Centrum Handlowym Sfera na 3 piętrze. Startujemy o 19:00, więc spóźnienia niezalecane – ominą Was cenne minuty świata LSD!.

Chcielibyśmy zaprosić wszystkich miłośników rowerowych wygibasów i nie tylko, na pokaz filmu z całego, ubiegłorocznego sezonu Local Series of Downhill. Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że Ci z was którzy startowali w zawodach, będą mogli się zobaczyć na dużym ekranie. Nic tylko brać znajomych i wpadać na pokaz!

Start projekcji filmów zaczynamy o godzinie 19:00, lecz już teraz zapraszamy wszystkich na godzinę 18:00 do przedsionka kina, gdzie to będzie urządzony BIKE PIT w którym to mamy dla Was kilka niespodzianek i atrakcji podczas których będzie można wygrać odjazdowe nagrody!

Przed głównym seansem będzie miała miejsce prezentacja produkcji filmowych z rodzimej sceny rowerowej oraz waszych amatorskich filmów. Zachęcamy do licznego wysyłania zgłoszeń ze swoimi dziełami, najlepsze z nich zostaną wyświetlone na dużym ekranie! 
—-> Dla chętnych e-mail ze zgłoszeniem oraz linkiem do filmu na adres: marcinmatuszny@wp.pl

Jest to świetny sposób na rozpoczęcie nowego sezonu w rowerowym gronie! Bierz ziomków, ziomków swoich ziomków, brata, siostrę, dziewczynę, żonę, kogo tylko chcesz i wpadaj do BB! Na pewno nie zabraknie grubych akcji, adrenaliny czy odrobiny enduro!

Przedsprzedaż biletów ruszy 14 lutego!

Ceny biletów:
Normalny: 25,00 zł
Ulgowy: 21,00 zł

PARTNERZY

ZOBACZ TEŻ

FACEBOOK

NEWSLETTER

WYSZUKIWARKA

PODOBNE WPISY

BOOKINGBooking.com