Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia  • To wydarzenie minęło.

50. Piekarska Rowerowa Masa Krytyczna

27 września 2019, 18:00 - 20:00Szczegóły

Data:
27 września 2019
Czas:
18:00 - 20:00
Miasto:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/961355697534316/

Organizator

Piekarskie Koła

Miejsce

Urząd Miasta Piekary Śląskie
Bytomska 84
Piekary Śląskie,
+ Google Map

Miłośnicy rowerów wykazują się w naszym mieście dużą aktywnością. O tym nie trzeba nikogo przekonywać, bo prężnie działa grupa pasjonatów, która podejmuje wspólne działania. Wszyscy lubiący jazdę na jednośladach spotkają się jutro podczas jubileuszowej Piekarskiej Masy Krytycznej.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza zwolenników jazdy na rowerze do udziału w jubileuszowej, 50 Piekarskiej Rowerowej Masie Krytycznej, która zorganizowana zostania w piątek, 27 września. Zbiórka i start o godz. 18:00 na parkingu przy Urzędzie Miasta (ul. Bytomska 84).

Tym razem uczestnicy Masy przejadą ulicami: Bytomską, Wyszyńskiego, Oświęcimską, Nankera, Brzechwy, Partyzantów, Oświęcimską, Wyszyńskiego , Szpitalną, Okrzei, Gimnazjalną, Ziętka, Bytomską, a przejażdżkę zakończą pod Urzędem Miasta.

Każdy z uczestników otrzyma, jak zapowiadają organizatorzy, drobny upominek z okazji 50 Masy Krytycznej. Warunkiem koniecznym, który musi zostać spełniony przez uczestnika imprezy, jest posiadania sprawnego roweru z obowiązkowym oświetleniem i sprawnymi hamulcami.
Zachęcamy do zabrania kamizelek i odblasków i zapraszamy do udziału.

PARTNERZY

ZOBACZ TEŻ

FACEBOOK

NEWSLETTER

WYSZUKIWARKA

PODOBNE WPISY

BOOKINGBooking.com