Ładowanie Wydarzenia
Deprecated: Funkcja tribe_get_view jest przestarzała od wersji 5.13.0! Zamiast jej proszę użyć On version 6.0.0 this function will be removed. Please refer to https://evnt.is/v1-removal for template customization assistance.. in /home/wgxwzggtkx/domains/roweremposlasku.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379

« Wszystkie Wydarzenia  • To wydarzenie minęło.

Alleycat! Mikołajkowy benefit na Tomka Kaczmarka

7 grudnia 2019, 19:00 - 21:00Szczegóły

Data:
7 grudnia 2019
Godzina:
19:00 - 21:00
Miasto:
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/2570050076613626/

Organizatorzy

RajzaRajders
Patchshopgirls

Miejsce wydarzenia

Drzwi Zwane Koniem
Warszawska 37
Katowice,
+ Google Map

Już drugi raz jednoczymy środowiska rowerowe i spotykamy się by pomagać dlatego szykujcie maszyny i portfele.

Tym razem jedziemy dla Tomka Kaczmarka – pasjonata rowerów jak my, kuriera rowerowego, kolarza, ultramaratończyka, który podczas przygotowań do Tatra Road Race uległ poważnemu wypadkowi. Przed Tomkiem długa i wymagająca rehabilitacja – wesprzyjmy go razem.

Alleycat to wydarzenie rowerowe, które od uczestników wymaga nie tylko sprawności fizycznej ale również umiejętności posługiwania się mapą i orientacji w mieście. Uczestnicy na starcie otrzymują listę punktów do których muszą dotrzeć oraz informacje w jaki sposób je zaliczyć (na punktach mogą się pojawić np. zadania bądź jakieś elementy do odszukania). Weźcie koniecznie ze sobą długopis oraz mapę (może być w telefonie). To jaką trasę obierzesz zależy od Ciebie, kto pierwszy ten lepszy. Każdy jedzie na własną odpowiedzialność – pamiętajcie o oświetleniu, kaskach, odpowiednim ubraniu i zdrowym rozsądku ;)

Wpisowe za udział w alleycatcie – minimum 10 zł do puszki dla Tomka – całość kwoty zostanie przekazana na jego leczenie i rehabilitację. Zachęcamy do szczodrego wypełniania naszych puszek.

Nie przewidujemy kategorii w tym evencie w związku z czym każdy może być pierwszy w swojej własnej kategorii!

Katowice
Spotykamy się w Drzwi Zwane Koniem przy ulicy Warszawskiej 37, rejestracja otwarta od 18.15. Start aleja ze skweru przy skrzyżowaniu Warszawskiej z Damrota (przez płot z podwórkiem DZK) o 19 (możliwy drobny poślizg).

 

Obraz może zawierać: tekst

PARTNERZY

ZOBACZ TEŻ

FACEBOOK

NEWSLETTER

PODOBNE WPISY

BOOKINGBooking.com