Ładowanie Wydarzenia
Deprecated: Funkcja tribe_get_view jest przestarzała od wersji 5.13.0! Zamiast jej proszę użyć On version 6.0.0 this function will be removed. Please refer to https://evnt.is/v1-removal for template customization assistance.. in /home/wgxwzggtkx/domains/roweremposlasku.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379

« Wszystkie Wydarzenia  • To wydarzenie minęło.

Być kobietą, być kobietą

10 kwietnia 2018, 18:15 - 19:45Szczegóły

Data:
10 kwietnia 2018
Godzina:
18:15 - 19:45
Miasto:
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/2053499028267001

Organizator

Stowarzyszenie Rowerowy Bytom

Miejsce wydarzenia

Muszla Koncertowa w Parku Miejskim
Muszla Koncertowa
Bytom,
+ Google Map

Drogie Rowerzystki! 

Wracamy. 

Rowery w ruch, czas pokręcić. 

Wracają 'babskie wtorki’.

Stowarzyszenie Rowerowy Bytom pragnie zaprosić nasze miłe Panie na wspólne kobiece kręcenie po Bytomiu. Spotykamy się we wtorki, dwa razy w miesiącu o 18:15 przy muszli koncertowej w parku miejskim w Bytomiu, skąd ruszamy pokręcić po naszym mieście. Pierwszy tegoroczny przejazd odbędzie się w dniu 10.04.2018 i prowadzony będzie przez żeńską część SRB.

Zrezygnujcie z wygodnej kanapy, kolejnego odcinka serialu czy czasochłonnych portali społecznościowych. Doba ma 24, tydzień 168 a obecny miesiąc 720 godzin do wykorzystania. Zachęcamy Was do poświęcenia z tej puli zaledwie 1 godziny, dwa razy w miesiącu na zrobienie czegoś dla siebie i własnego zdrowia. Zostawcie zmartwienia w domu, dzieci pod opieką ojca/dziadków/ciotek/wujków, wsiądźcie na rower i cieszcie się jazdą. Zasada jest prosta: nieważne jaki masz sprzęt, jak szybko lub wolno jeździsz, kiedy ostatni raz byłaś na przejażdżce – ważne byś poczuła radość z każdego obrotu korbą, który zrobisz.

Jaki jest nasz cel? Popularyzacja kolarstwa jako formy aktywnego spędzania wolnego czasu oraz poszerzanie wiedzy rowerzystek na temat bezpiecznego poruszania się w mieście oraz w grupie z zachowaniem przepisów Prawa o ruchu drogowym. Jeśli boisz się poruszać w miejskiej dżungli, chcesz mieć motywację by ruszyć tyłek z domu, nie lubisz jeździć samej lub wracasz na rower po dłuższej przerwie – ten przejazd jest dla Ciebie. Nie nastawiamy się na pobijanie rekordu prędkości czy dystansu, lecz kręcimy dla frajdy.

Dla kogo? Dla każdej przedstawicielki płci pięknej, mężczyznom wstęp wzbroniony (chyba że któryś z Panów przyjedzie w sukience). Jest możliwość udziału osoby niepełnoletniej, ale jedynie pod opieką osoby dorosłej i na jej odpowiedzialność.

REGULAMIN
1. Start: Park Miejski w Bytomiu godz.18.15 w dniu 10-04-2018.
2. Uczestniczki zbierają się od godziny 18:00 przy muszli koncertowej w parku miejskim, start planowany jest na godzinę 18:15.
3. Rowery uczestniczek muszą być sprawne technicznie, wyposażone w przednie i tylne oświetlenie oraz co najmniej jeden skuteczny hamulec.
4. Należy stosować się do poleceń osób prowadzących.
5. Grupa porusza się w tempie rekreacyjnym, nie ścigać się, zachować ostrożność.
6. Podczas przejazdu należy bezwzględnie przestrzegać przepisów Prawa o ruchu drogowym.
7. Należy zachowywać się spokojnie i kulturalnie, a przede wszystkim bez agresji.
8. Zakaz jazdy pod wpływem alkoholu.
9. Każda uczestniczka zobowiązana jest do bezwzględnego ustępowania pierwszeństwa pojazdom uprzywilejowanym poprzez przesunięcie się na skrajny prawy pas ruchu bądź sprowadzenie rowerów na chodnik.
10. Osoby niepełnoletnie uczestniczą tylko pod opieką osób dorosłych.
11. Uczestniczki biorą udział w wycieczce na własną odpowiedzialność. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wypadki powstałe w trakcie oraz za szkody wynikłe w stosunku do uczestników wycieczki i osób trzecich.
12. Wszelkie awarie i przypadki losowe należy zgłaszać prowadzącym.
13. W przypadku złych warunków pogodowych przejazd może zostać odwołany lub odbyć się w innym terminie.

PARTNERZY

ZOBACZ TEŻ

FACEBOOK

NEWSLETTER

PODOBNE WPISY

BOOKINGBooking.com