Ładowanie Wydarzenia
Deprecated: Funkcja tribe_get_view jest przestarzała od wersji 5.13.0! Zamiast jej proszę użyć On version 6.0.0 this function will be removed. Please refer to https://evnt.is/v1-removal for template customization assistance.. in /home/wgxwzggtkx/domains/roweremposlasku.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379

« Wszystkie Wydarzenia  • To wydarzenie minęło.

Daniel’s Lab – kręć z nami, wspólny trening MTB

17 lutego 2019, 11:00Szczegóły

Data:
17 lutego 2019
Godzina:
11:00
Miasto:
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/1452407234891226

Organizator

Daniel’s Lab

Miejsce wydarzenia

plaża główna Pogoria III
Plaża Pogoria III
Dąbrowa Górnicza,
+ Google Map

Witamy po jasnej stronie mocy (dłuższe dni) – wiosna za pasem. Zapraszamy do wspólnej jazdy.

Daniel’s Lab jeździ MTB w każdą niedzielę o godzinie 11.00 przy Molo Pogoria III w Dąbrowie Górniczej. Jeździmy w okolicach Góry Bukowej i Trzebiesławic. Trening składa się z rozgrzewki, która prowadzona jest we wspólnym tempie oraz zasadniczej części treningu, kiedy każdy z uczestników jedzie zgodnie z własnym programem i tempem (pętle o długości ok 7 -14 km, główna pętla oznaczona niebieskimi strzałkami). Na zakończenie grupa ponownie zbija się w „kupę” i w spokojnym tempie wraca do Molo Pogoria III. Czas jazdy 2,0 – 4,0 h. Proponowany model treningów pozwala uczestniczyć w nich rowerzystom na każdym poziomie wytrenowania. Na koniec Caffé Stop w Mobilnej Kawiarni przy Molo Pogoria III.

Startujemy zawsze o godzinie 11.00. Przyjeżdżamy na spotkanie najpóźniej jak się da i wyjeżdżamy punktualnie. Jeździmy po ogłoszonej wcześniej trasie, dodatkowo będziemy się starali publikować naszą jazdę na FB na Grupa Daniel’s Lab – trenuj grupie (zapraszamy) w formie livetracka, więc spóźnialscy będą mieli szansę dopaść nas gdzieś na trasie (nie mniej liczymy na punktualne stawiennictwo na starcie).

Aby treningi były bardziej efektywne proponujemy wam podział na grupy wg możliwości fizycznych. Słabsza grupa, ale z aspiracjami, będzie jeździć pod okiem Trenera Kolarstwa. W związku z tym zapraszamy was do sklepu Bike Atelier w Sosnowcu, gdzie możecie przeprowadzić test FTP na urządzeniu z pomiarem mocy. Na podstawie testu będziemy mogli skojarzyć was z innymi osobami jeżdżącymi na podobnym poziomie. Poza tym będzie to okazja do zasięgnięcia informacji u Trenera Kolarstwa II klasy, na temat optymalnego dla was treningu rowerowego. Do uczestnictwa w niedzielnych jazdach wykonanie testu nie jest konieczne, ale jego przeprowadzenie na pewno usprawni organizację i pozwoli każdemu z uczestników czerpać maksymalną przyjemności i korzyści z jazdy. Mocniejsza grupa jeździ z Danielem więc będzie sporo motywacji do intensywnej jady.

PARTNERZY

ZOBACZ TEŻ

FACEBOOK

NEWSLETTER

PODOBNE WPISY

BOOKINGBooking.com