Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia  • To wydarzenie minęło.

Decathlon Poczesna Demo Days – Olsztyn

18 lipca 2019, 14:00 - 21 lipca 2019, 18:00Szczegóły

Start:
18 lipca 2019, 14:00
Koniec:
21 lipca 2019, 18:00
Miasto:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/718326851958793/

Organizator

Decathlon Częstochowa Poczesna

Miejsce

Bar Leśny – Olsztyn
Kühna 45
Olsztyn,
+ Google Map

Decathlon Częstochowa Poczesna zaprasza na darmowe dni testowe!
W dniach 18-21 lipca obok baru “Leśnego” przy ul. Kühna 45 w Olsztynie k/Częstochowy stanie nasz kontener, w którym do Waszej dyspozycji będzie co najmniej 16 rowerów z aktualnej oferty Decathlon – w tym rowery, które nie są dostępne na co dzień w Naszym sklepie stacjonarnym.
W malowniczych plenerach Jury Krakowsko-Częstochowskiej sami będziecie mogli przekonać się jak nasze produkty radzą sobie zarówno na bezdrożach jak i na drogach. Wśród modeli dostępnych do testów będą rowery MTB, szosowe oraz elektryki. Szczegółowy wykaz rowerów zostanie udostępniony niebawem!
Na pojedynczy test będziecie mieli aż 2 godziny! Aby zagwarantować Wam, że będziecie mogli przetestować interesujący Was produkt, prowadzone będą zapisy na wypożyczenia konkretnych modeli. Jeżeli nie zapiszesz się wcześniej na test interesującego Cię modelu – nic straconego – jeżeli tylko w danej chwili rower nie będzie zarezerwowany zostanie on udostępniony właśnie Tobie.
Aby móc wypożyczyć rower będziesz potrzebował/-a tylko dowodu osobistego oraz karty stałego klienta Decathlon. Kartę będzie można wyrobić na miejscu! Jest ona całkowicie darmowa, a ponadto daje wiele korzyści dla naszych klientów.
Nasze rowery są doceniane przez prasę i portale branżowe, które poddają je licznym testom. Teraz przez 4 dni będziecie mieli możliwość poddać je testom osobiście!
O szczegółach będziemy informować na bieżąco!

 

Obraz może zawierać: ludzie jadą na rowerach, rower, tekst i na zewnątrz

PARTNERZY

ZOBACZ TEŻ

FACEBOOK

NEWSLETTER

WYSZUKIWARKA

PODOBNE WPISY

BOOKINGBooking.com