Ładowanie Wydarzenia
Deprecated: Funkcja tribe_get_view jest przestarzała od wersji 5.13.0! Zamiast jej proszę użyć On version 6.0.0 this function will be removed. Please refer to https://evnt.is/v1-removal for template customization assistance.. in /home/wgxwzggtkx/domains/roweremposlasku.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379

« Wszystkie Wydarzenia  • To wydarzenie minęło.

Dzienny Rajd Rowerowy

12 listopada 2018, 10:00 - 17:00Szczegóły

Data:
12 listopada 2018
Godzina:
10:00 - 17:00
Miasto:
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/1976172212463295/

Organizator

Grupa Rowerowa Murcki

Miejsce wydarzenia

Murcki Rynek
plac Jana Kasprowicza
Katowice,
+ Google Map

O ile 12 listopada będzie dniem wolnym, zapraszamy Was na wspólny wypad rowerowy, tym razem organizowany w dzień. Wyjazd z murckowskiego rynku o godzinie 10:00.
Trasa wyniesie około 70 km. Pojedziemy przez Kostuchnę, Podlesie, Wilkowyje, Tychy, Paprocany, Cielmice, Łysinę, Bieruń, Lędziny, Górki, Goławiec, Chełm Śląski, Ławki, Wesołą i powrót na Murcki. W Chełmie Śląskim zrobimy dłuższą przerwę w zaprzyjaźnionym gospodarstwie agroturystycznym, gdzie będziemy mogli zakupić pyszny żurek.
W razie niepogody oraz gdy 12 listopada okaże się dniem pracującym, wydarzenie nie odbędzie się, o czym poinformujemy na stronce.
UWAGA!!! 
Wycieczka nie ma charakteru zorganizowanego lub zrzeszonego, tylko koleżeński. Każdy uczestnik jedzie na własną odpowiedzialność, a udział w wydarzeniu oznacza automatyczną akceptację regulaminu Grupy Rowerowej Murcki, z którym każdy uczestnik naszego rajdu, OBOWIĄZKOWO powinien się zapoznać. Cały regulamin tutaj :https://docs.google.com/document/d/1WbZVmzy_nqANheexnfymA2g6KiVT1eKMayD5h2z1A-U/edit
Pamiętajcie o podstawowym wyposażeniu rowerzysty, czyli o kasku, oświetleniu oraz o zapasowej dętce.
Grupa Rowerowa Murcki zaprasza :)

 

Obraz może zawierać: tekst i na zewnątrz

PARTNERZY

ZOBACZ TEŻ

FACEBOOK

NEWSLETTER

PODOBNE WPISY

BOOKINGBooking.com