Ładowanie Wydarzenia
Deprecated: Funkcja tribe_get_view jest przestarzała od wersji 5.13.0! Zamiast jej proszę użyć On version 6.0.0 this function will be removed. Please refer to https://evnt.is/v1-removal for template customization assistance.. in /home/wgxwzggtkx/domains/roweremposlasku.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379

« Wszystkie Wydarzenia  • To wydarzenie minęło.

IV Festiwal Rowerowy Together – Lubliniec

18 listopada 2017, 10:00 - 19:00Szczegóły

Data:
18 listopada 2017
Godzina:
10:00 - 19:00
Miasto:
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/150255788916408

Organizator

NINIWA Team

Miejsce wydarzenia

MDK Lubliniec
Plebiscytowa 9
Lubliniec,
+ Google Map

Wyprawy rowerowe trwają i cały czas się nie nudzą, co więcej, nabierają na popularności. Liczby nie kłamią – 12 ekip jadących w akcji Together i 55 uczestników wyprawy NINIWA Team na Islandię. Wszyscy przywieźli bogate doświadczenia i w dodatku bardzo różnorodne, bo i kierunki wypraw były rozmaite. Fatima, Grecja, Rzym, Białoruś, Alpy, Tatry i oczywiście Islandia. Najmłodszy uczestnik – rok, najstarszy – 74 lata. Skrajnie różne warunki klimatyczne, skrajnie różni ludzie, skrajnie różne przygody i jeden, ten sam Bóg i intencja. To wszystko i jeszcze więcej, złoży się na treść Festiwalu. Co więcej?

Festiwal zacznie się mocno, w sobotę 18 listopada i to już o 10.00 w Kokotku, od Mszy świętej. Następnie planowany jest wspólny przejazd do MDK w Lublińcu, gdzie po poczęstunku, grupy Together będą opowiadały o swoich przygodach. Co jest nowością, o swoich przygodach opowiedzą również uczestnicy górskiej wyprawy NINIWA Trep. Następnie koncert zagra dla nas zespół Celtic Tree, który wprowadzi obecnych w islandzki klimat. Nie bez powodu, bo zaraz po tym nastąpi prezentacja wyprawy NINIWA Team na Islandię oraz premiera książki pt. „Nowy Początek”, relacjonującej wydarzenia z kraju wulkanów, lodowców i wiatru, w dodatku przez samych uczestników.

Oto plan Festiwalu:
10.00 Msza święta w kościele parafialnym w Kokotku
11.30 Wyjazd rowerami do MDK Lubliniec
12.30 Rozpoczęcie Festiwalu Together – prelekcje grup
17.00 Koncert zespołu Celtic Tree
18.00 Premiera książki pt. „Nowy Początek – Wyprawa na Islandię”, wraz z prelekcją grupy NINIWA Team

PARTNERZY

ZOBACZ TEŻ

FACEBOOK

NEWSLETTER

PODOBNE WPISY

BOOKINGBooking.com