Ładowanie Wydarzenia
Deprecated: Funkcja tribe_get_view jest przestarzała od wersji 5.13.0! Zamiast jej proszę użyć On version 6.0.0 this function will be removed. Please refer to https://evnt.is/v1-removal for template customization assistance.. in /home/wgxwzggtkx/domains/roweremposlasku.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379

« Wszystkie Wydarzenia  • To wydarzenie minęło.

IX Rajd Rowerowy „Na kole kole Nikiszu”

12 maja 2018, 10:00 - 15:00Szczegóły

Data:
12 maja 2018
Godzina:
10:00 - 15:00
Miasto:

Organizator

Klub Rowerowy „Pozytywnie Zakręceni”

Miejsce wydarzenia

Park Giszowiec
Park Giszowiecki
Katowice,
+ Google Map

12 maja po raz IX organizujemy rajd rowerowy NA KOLE KOLE NIKISZU.
Rajd jest organizowany przez MTKKF i klub rowerowy Pozytywnie Zakręceni Spotykamy się na Giszowcu w parku Pod Lipami.
Zapisy od godz. 9: 00 do 9:45. Start o godz. 10: 00. Wpisowe 5zł Ze względów organizacyjnych przyjmujemy tylko pierwsze 250 osób.

 

Trasa biegnie przez Giszowiec do ośrodka Janina następnie leśnym traktem do Doliny 3 Stawów a dalej do fabryki porcelany na Bogucicach (punkt pośredni pieczątka ozdobna i niespodzianka dla dzieci). Z fabryki jedziemy obok stawu Upadowa do Galerii Wilson (pieczątka) i dalej już ul Szopienicką na metę zorganizowaną na terenie parafii św. Anny gdzie na strudzonych rowerzystów czeka najlepszy na świecie żur z Nikiszu z najlepszym chlebem, bo także z Nikiszu no i konkursy z nagrodami losowanie atrakcyjnych nagród, namioty, odzież sportowa dobrej klasy, sprzęt sportowy.

PARTNERZY

ZOBACZ TEŻ

FACEBOOK

NEWSLETTER

PODOBNE WPISY

BOOKINGBooking.com