Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia  • To wydarzenie minęło.

IX Rowerowy Rajd Nadziei

1 maja, 13:00 - 17:00Szczegóły

Data:
1 maja
Czas:
13:00 - 17:00
Miasto:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/203185087556720/

Organizatorzy

Chorzowski Klub Rowerowy
Chorzowskie Rajdy Rowerowe
Rowerowe Świętochłowice

Miejsce

Skwer przy Hospicjum
Dyrekcyjna
Chorzów,
+ Google Map

Chorzowski Klub Rowerowy oraz Hospicjum w Chorzowie serdecznie zapraszają 1 maja 2020 wszystkich rowerzystów do udziału w „IX Rowerowym Rajdzie Nadziei”. Rajd, mający charakter wspólnego przejazdu wszystkich uczestników, przejedzie ulicami Miasta Chorzów, Miasta Świętochłowice, alejkami Skansenu, trasa liczy ok. 15 km. Początek godz. 13.00 przy Hospicjum – skwer na ul. Dyrekcyjnej, Meta w Skansenie podczas „Śląskich Godów”.

Dlaczego akurat rajd rowerowy? Aby pokazać, że hospicjum można pomagać na wszystkie sposoby, nie tylko pracując bezpośrednio przy łóżku chorego. Dzięki tej akcji każdy może włączyć się w charytatywną działalność hospicjum, każdy może pomóc, niezależnie od wieku. Wszystkie poprzednie edycje Rowerowego Rajdu Nadziei spotkały się z dużym zainteresowaniem rowerzystów. W ubiegłym roku wraz z nami przejechało ponad 800 uczestników! Liczymy, że tym roku jeszcze więcej osób na dwóch kółkach pomoże Hospicjum w Chorzowie.
Rajd zorganizowany jest w ramach XIII Chorzowskiej Kampanii Pola Nadziei, na starcie przeprowadzona zostanie zbiórka pieniędzy na wsparcie Hospicjum i zakup nowego sprzętu medycznego dla pacjentów.

Print Friendly, PDF & Email

PARTNERZY

ZOBACZ TEŻ

FACEBOOK

NEWSLETTER

WYSZUKIWARKA

BOOKINGBooking.com