Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia  • To wydarzenie minęło.

Odjazdowy Bibliotekarz – Świętochłowice

19 maja 2018, 11:30 - 16:00Szczegóły

Data:
19 maja 2018
Czas:
11:30 - 16:00
Miasto:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/171876540193139/

Organizator

Miejska Biblioteka Publiczna w Świętochłowicach

Miejsce

MBP Świętochłowice
Świerczewskiego 1d
Świętochłowice,
+ Google Map

Miejska Biblioteka Publiczna im. J. Ligonia w Świętochłowicach po raz trzeci dołączyła do ogólnopolskiej akcji „Odjazdowy Bibliotekarz”. Gra miejska organizowana jest dla bibliotekarzy, czytelników, sympatyków biblioteki, a także miłośników książek i rowerów. Podczas przejazdu rowerowego uczestnicy odwiedzą ważne punkty dla miasta oraz miejsca powiązane tematycznie z książką. Zawodnicy do pokonania będą mieli trasę ok. 10 km.

Udział w przejeździe jest bezpłatny i wymaga zgłoszenia zespołu lub uczestnika indywidualnego pod numerem telefonu 32 2455 210, wew. 8, lub drogą mailową: promocja@mbp.swietochlowice.pl. W tytule maila należy wpisać „Odjazdowy Bibliotekarz”. W przypadku uczestnictwa dzieci i ich opiekunów należy o tym poinformować w zgłoszeniu.

Istnieje możliwość przystąpienia do gry miejskiej w dniu akcji. Punkt rejestracji uczestników zlokalizowany będzie się przy Bibliotece Centralnej (ul. Konstytucji 1997 roku 1d) gdzie w godz. 10.30 – 11.30 będzie można wpisać się na listę.

Początkiem trasy będzie Biblioteka Centralna MBP, następnie Muzeum Powstań Śląskich, Huta Florian, Plac Słowiański w Lipinach, Filia nr 1 MBP, Miasteczko Ruchu Drogowego przy SP nr 1, a finał rozegra się na terenie OSIR Skałka.

W rowerowej grze miejskie udział wziąć mogą zespoły 3-5 osobowe. Uczestnicy będą musieli wykonać różnorodne zadania na poszczególnych stacjach kontrolnych i zebrać jak największą ilość punktów. Temat i rodzaj zadań będzie nawiązywał do miejsca, w którym znajdować się będzie dana stacja. Kolorem przewodnim „Rowerowej gry miejskiej” jest pomarańczowy, dlatego wszyscy uczestnicy dostaną pamiątkowe t-shirty, a najlepsze drużyny otrzymają atrakcyjne nagrody.

Rowerowa gra miejska „Odjazdowy Bibliotekarz” rozpocznie się 19 maja (sobota) o godz. 11.30. Pierwsza stacja, w której również odbędzie się rejestracja uczestników (10:30-11:30), będzie przy Bibliotece Centralnej ul. Konstytucji 1997r. 1d. Finał planowany jest ok. godz. 16.00 na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji „ Skałka”.

Regulamin: https://drive.google.com/file/d/1fyCMVRGpC0R3X0G0mKzoWuxL4xm_WUHE/view

 

Zdjęcie użytkownika Miejska Biblioteka Publiczna w Świętochłowicach.

PARTNERZY

ZOBACZ TEŻ

FACEBOOK

NEWSLETTER

WYSZUKIWARKA

PODOBNE WPISY

BOOKINGBooking.com