Ładowanie Wydarzenia
Deprecated: Funkcja tribe_get_view jest przestarzała od wersji 5.13.0! Zamiast jej proszę użyć On version 6.0.0 this function will be removed. Please refer to https://evnt.is/v1-removal for template customization assistance.. in /home/wgxwzggtkx/domains/roweremposlasku.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379

« Wszystkie Wydarzenia  • To wydarzenie minęło.

Olsa Activ Race – Etap I – Cieszyn

28 kwietnia 2018, 08:30 - 17:00Szczegóły

Data:
28 kwietnia 2018
Godzina:
08:30 - 17:00
Miasto:
Witryna internetowa:
http://www.bdbevent.pl/realizacje/olsa-activ-race#etap_1

Organizator

Stowarzyszenie Animacji Kultury i Sportu „Anima Pro Activ”

Miejsce wydarzenia

Rynek Cieszyn
Rynek
Cieszyn,
+ Google Map

Już 28 kwietnia po raz pierwszy w Euroregionie Śląska Cieszyńskiego niepowtarzalna sportowo-rekreacyjna impreza . Olza Activ Race – czyli rajd, złożony z siedmiu  różnych etapów, przez siedem rozmaitych tras biegowych oraz siedem tras rowerowych. To uczestnik zapisujący się na nasz event decyduje, w którym z etapów startuje i czy wybierze trasę rowerową czy biegową. Każdy z uczestników rajdu dostanie podczas weryfikacji specjalny czip który będzie mierzył indywidualne czasy zawodników. Zanim zawodnicy ruszą do startu, zostanie przeprowadzona profesjonalna krótka rozgrzewka.

 

Prawo do startu w zawodach mają osoby, które ukończyły 18 lat, a zawodnicy niepełnoletni za pisemną zgodą oraz, jeśli jest to konieczne, pod opieką rodziców lub opiekunów prawnych startujących w imprezie.
Każdy uczestnik startuje na własną odpowiedzialność (w przypadku zawodników niepełnoletnich na odpowiedzialność rodziców lub prawnych opiekunów).
Po wysłaniu zgłoszenia rejestracyjnego i uiszczeniu opłaty, nie ma możliwości zmiany danych Uczestnika ani przeniesienia prawa do startu na inną osobę.

Trasa: pętla Cieszyn (mapa – chwilowo brak).

RAMOWY PROGRAM ZAWODÓW
1. Zapisy i weryfikacja uczestników – w dniu zawodów od godziny 8:30 do 10:00 w biurze zawodów.
2. Odprawa techniczna – godzina 10:30 na miejscu startu.
3. Informacje na temat organizacji startu na odprawie przedstartowej.
4. Godzina 10:50 – pełna gotowość uczestników do startu biegu
5. Godzina 11:00 – start biegaczy.
6. Godzina 11:30 – start rowerzystów w dziesięcioosobowych grupach w 10 minutowych odstępach czasowych według wcześniej określonej kolejności.
Zakończenie zawodów i dekoracja zwycięzców, po zakończeniu startu wszystkich zawodników i wywieszeniu listy wyników.

PARTNERZY

ZOBACZ TEŻ

FACEBOOK

NEWSLETTER

PODOBNE WPISY

BOOKINGBooking.com