Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia  • To wydarzenie minęło.

Pożegnanie jesieni – jazda MTB

17 grudnia 2017, 11:00 - 14:00Szczegóły

Data:
17 grudnia 2017
Czas:
11:00 - 14:00
Miasto:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/133738387306145/

Organizator

Daniel’s Lab

Miejsce

Daniel’s Lab
ul. 3 Maja 1
Sosnowiec,
+ Google Map

“….i jeszcze jeden, i jeszcze raz” – oczywiście wyjazd na rowerach.
To nasz ostatni organizowany w tym roku wyjazd. Po świętach i przed nowym rokiem będziemy działać już jak rodzina i domowe zajęcia pozwolą. Mamy nadzieję, że spotkamy się znowu w przyszłym roku.
Co robimy: jeździmy w okolicy Dąbrowy Górniczej, jedziemy na Górę Bukową, do Góry Bocianek (okazało się, że góra z wieżą pożarniczą ma nazwę) i do podnóża Góry Trzebiesławskiej. Grupa sportowa objeżdża górę dwu lub trzykrotnie (tempo indywidualne, na miarę swoich możliwości i potrzeb) według znaków na drzewach. Jeśli nasze ostatnie roboty leśne poszły na marne (Szyszko nasypał znowu gałęzi), to pojedziemy trochę dłuższą pętlą przez Trzebiesławice. Grupa „free-ride” (w tempie turystycznym) jedzie podobną trasą, jednak być może pomijając najstromsze podjazdy i z całą pewnością odwiedzi Trzebiesławice. O godzinie 13.00 znowu zbijemy się w „kupę” i razem wracamy do molo.
Ponieważ cały czas pracujemy nad formą naszych wyjazdów, dlatego w pierwszej części przeprowadzimy profesjonalną i kontrolowaną (!) rozgrzewkę. Dalsza część jazdy będzie odbywała się wg własnego tempa uczestników.

 

Więcej tutaj: http://www.danielslab.pl/blog/jazda-w-niedzielę-17-grudnia-2017-g-1100

PARTNERZY

ZOBACZ TEŻ

FACEBOOK

NEWSLETTER

WYSZUKIWARKA

PODOBNE WPISY

BOOKINGBooking.com