Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia  • To wydarzenie minęło.

Prelekcja: Śmiało łapiąc pułap, czyli rowerem po Gruzji i Kirgistanie

3 marca 2020, 19:00 - 22:00Szczegóły

Data:
3 marca 2020
Czas:
19:00 - 22:00
Miasto:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/735083326900896/

Organizatorzy

Klub Ludzi z Pasją
Śmiałe Rowerowanie

Miejsce

Pizzeria Miasto – Bielsko-Biała
Plac Mickiewicza 2
Bielsko-Biała,
+ Google Map

Klub Ludzi z Pasją zaprasza na kolejne wyjątkowe spotkanie. Naszym gościem będzie Kamil Mossakowski.

Śmiało łapiąc pułap – to historia dwóch podróży Kamila Mossakowskiego, które zrodziły się w sposób naturalny- potrzeba niełatwego wyzwania rowerowego które zaangażuje stuprocentowo duszę i ciało.

Po rowerowych wojażach po nizinnych i wyżynnych krajach, przyszedł czas na wyprawy po górzystych terenach- Gruzji, a następnie Kirgistanie. To kraje, w których znajdziemy to co spragnieni wyznań rowerzyści odnajdą- długie podjazdy, wysokie przełęcze, spektakularne zjazdy.

Podczas organizowania wypraw rowerowych, Kamil wybiera w pierwszych dniach podróży popularne trasy. Podróż po Gruzji zaczniemy od pętli Svanetii, natomiast w Kirgistanie będziemy kierować się nad jezioro Song Kul.

Jednak to co sprawia największą frajdę u samotnego rowerzysty to wędrówka po mało uczęszczanych terenach przez tłumy turystów. W Gruzji zmierzymy się z najwyższą przełęczą drogową Abano (2 826 m) prowadzącą do regionu Tuszetia, a prawdziwą górską przygodę przeżyjemy na 250 kilometrowym odcinku wśród gór Tien Szanu- od miasta Naryn przez przełęcz Arabel (3 839 m npm) do brzegu jeziora Issyk- Kul.

Trudy wyprawy koją widoki ośnieżonych wysokich gór, kierujący się szczerością i otwartością ludzie oraz lokalne, pyszne jedzenie.

PARTNERZY

ZOBACZ TEŻ

FACEBOOK

NEWSLETTER

WYSZUKIWARKA

BOOKINGBooking.com