Ładowanie Wydarzenia
Deprecated: Funkcja tribe_get_view jest przestarzała od wersji 5.13.0! Zamiast jej proszę użyć On version 6.0.0 this function will be removed. Please refer to https://evnt.is/v1-removal for template customization assistance.. in /home/wgxwzggtkx/domains/roweremposlasku.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379

« Wszystkie Wydarzenia  • To wydarzenie minęło.

Rajd rowerowy szlakiem komisariatów

8 września 2018, 11:00 - 15:00Szczegóły

Data:
8 września 2018
Godzina:
11:00 - 15:00
Miasto:
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/450007402185736/

Organizator

Muzeum Miejskie w Zabrzu

Miejsce wydarzenia

Plac Wolności Zabrze
Plac Wolności
Zabrze,
+ Google Map

Zapraszamy na kolejny rajd rowerowy organizowany przez Muzeum Miejskie w Zabrzu oraz Zabrzańską Masę Krytyczną. Start w sobotę, 8 września o godz. 11.00 z placu Wolności. Trasa rajdu wyniesie ok. 18 km. Uczestnicy zatrzymają się przy komisariatach policji znajdujących się w Zabrzu, Mikulczycach oraz Zaborzu. Zakończenie rajdu przy Komendzie Policji w Zabrzu przy ul. 1 Maja, w której złożone zostaną kwiaty pod tablicami, poświęconymi funkcjonariuszom Policji Województwa Śląskiego zamordowanym w Miednoje. 
Finał rajdu o 15.15 na zabrzańskiej Arenie, gdzie na cyklistów czekać będą dodatkowe atrakcje. Rajd organizowany jest w ramach tegorocznych obchodów Europejskich Dni Dziedzictwa, organizowanych w tym roku pod hasłem „Niepodległa dla wszystkich”. Szczegółowy program dostępny na stronie internetowej Muzeum Miejskiego w Zabrzu.

Obraz może zawierać: tekst

PARTNERZY

ZOBACZ TEŻ

FACEBOOK

NEWSLETTER

PODOBNE WPISY

BOOKINGBooking.com