Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia  • To wydarzenie minęło.

Rajdy dla Frajdy – Mistrzowskie Otwarcie Sezonu 2018! – Lubliniec

14 kwietnia 2018, 10:00 - 16:00Szczegóły

Data:
14 kwietnia 2018
Czas:
10:00 - 16:00
Miasto:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/1552995208119678/

Organizatorzy

Rajdy Dla Frajdy
Grupetto

Miejsce

Lubliniec
Plac K. Mańki
Lubliniec,
+ Google Map

Jako niepoważni rowerowi entuzjaści zrzeszeni w ramach rajdydlafrajdy.pl, przy uprzejmym współudziale dwukołowych jednorożców z Grupetto Lubliniec, zapraszamy na MISTRZOWSKIE OTWARCIE SEZONU 2018!

Spotykamy się 14 kwietnia (sobota) na Ziemi Lublinieckiej – ojcowiźnie naszych zeszłorocznych triumfatorów – by sobie pokręcić zupełnie swobodnie, spontanicznie i bezregulaminowo; by się sobie po zimowej przerwie przypomnieć (lub się poznać) i w luźnej atmosferze przejechać +/- 120 km (w środku przewidujemy przerwę na lekki popas, a na zakończenie „specjały kuchni polskiej”).

Do udziału w szczególności zapraszają nasi Mistrzowie, tego dnia dla niepoznaki przebrani za Gospodarzy: twardy jak korba od Tiagry Piotr Jarząbek (czyli ten, który harcował jak wszyscy, a skończył Pierwszy) oraz sprężysty niczym linki Campagnolo Mirosław Szraucner (czyli ten, który najskuteczniej rozpychał się na finiszach).

W programie m.in.: 
– owiane legendą ścieżki, na które nigdy byście sami nie trafili (bo podobno na dobre asfalty wydali tyle, że na znaki już nie starczyło),
– lans rover, czyli prezentacja sprzętów kupionych na wyprzedaży rocznika 2017,
– kolarska gawęda, czyli „ile trzeba jechać w czubie, żeby z honorem móc przyjechać jako ostatni”,
… i wiele, wiele innych!

Czyli spotykamy się zapalić ogień pod łydą, ocucić a następnie znowu utopić Marzannę oraz definitywnie przegonić wszystkie jej zmarznięte koleżanki. Nie udawaj niewinnego – Ciebie też zapraszamy!

Tempo wiosenno-rozgrzewkowe, czyli +/- 25 km/h (każdy spokojnie się utrzyma, najwyżej charty wyślemy na zwiady!). W razie potrzeby, trasę zawsze można sobie skrócić – i albo wrócić wcześniej, albo pominąć część środkowych kilometrów i na powrót dołączyć do grupy.

UWAGA!! Wydarzenie nienumerowane i niebiletowane! 

Planowany przebieg trasy: https://www.strava.com/routes/11961520

 

Zdjęcie użytkownika Rajdy Dla Frajdy.

PARTNERZY

ZOBACZ TEŻ

FACEBOOK

NEWSLETTER

WYSZUKIWARKA

PODOBNE WPISY

BOOKINGBooking.com