Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia  • To wydarzenie minęło.

Rodzinny Rajd Rowerowy

8 września 2018, 09:30 - 14:00Szczegóły

Data:
8 września 2018
Czas:
09:30 - 14:00
Miasto:
Strona internetowa:
http://www.myslowice.pttk.pl

Organizator

PTTK Mysłowice

Miejsce

Parking przy kościele w Janowie
Jodłowa 12
Mysłowice,
+ Google Map

PTTK Oddział Mysłowice i Rada Dzielnicy Janów Miejski – Ćmok zapraszają w dniu 8 września 2018 roku na Rodzinny Rajd Rowerowy na trasie Mysłowice – Morgi – Ośrodek „Wesoła Fala” – Kępa Bagieniokowa – Wysoki Brzeg – Mysłowice.

Rajd odbędzie się w ramach XVIII Janowskiego Festynu Rodzinnego organizowanego przez Parafię Niepokalanego Poczęcia NMP i św. Maksymiliana Marii Kolbego i Radę Dzielnicy Janów Miejski – Ćmok.

PROGRAM
Zbiórka uczestników o godzinie 9:30 w Mysłowicach – Janowie Miejskim przy ulicy Jodłowej na parkingu naprzeciw kościoła pw. Niepokalanego Poczęcia NMP i św. Maksymiliana Marii Kolbego. Tu każdy uczestnik zostanie zapoznany z regulaminem Rajdu i musi potwierdzić go podpisem. Przejazd rowerami na trasie Mysłowice –Janów, d. Huta Rozalii, Lasy Mysłowickie, Ośrodek Wypoczynkowy
„Wesoła Fala”. (dystans 10 km). Tu postój/odpoczynek przy Sportowym Klubie Jeździeckim „JOKAR”. Dalszy przejazd przez Wesołą, obok masztu Radiowo-Telewizyjnego Centrum Nadawczego, przez Krasowy do Kępy Bagieniokowej. Tu kolejny krótki odpoczynek (+ 6.5 km), ciepły posiłek turystyczny. Przejazd przez Kosztowy do kapliczki Gniłków (+4.2 km). Dalej do pomnika przy Wysokim Brzegu przez Brzezinkę, PKP Brzęczkowice, Centralne Muzeum Pożarnictwa, ulicę Stadionową, Bratków i Jodłową do miejsca startu/mety.
Razem ok. 30 km. Godzina powrotu zależna od kondycji uczestników, choć spodziewać się można ok. 14:00.

Każdy uczestnik Rajdu winien zapoznać się z regulaminem Rodzinnego Rajdu Rowerowego. Jest na stronie www.myslowice.pttk.pl
Uczestnicy zobowiązani są do posiadania sprawnego technicznie roweru, wyposażonego zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz do posiadania kasku ochronnego. Zaleca się posiadanie kamizelki odblaskowej. Możliwość udziału osób niepełnoletnich tylko pod opieką dorosłych. Zapisy przyjmowane są w dniu Rajdu w miejscu zbiórki od godz. 9:20 do 9:50 lub wcześniej w biurze PTTK. Biuro czynne we wtorki i czwartki od godz. 12:00 do 17:00.

Szczegółowe informacje w biurze PTTK O/Mysłowice przy ul. Armii Krajowej 22. Tel/faks 32 2225606 lub 508063653

CENA: bez opłat
ŚWIADCZENIA: opieka przodowników turystyki kolarskiej PTTK, napoje przy punktach odpoczynkowych przy Wesołej Fali i Kępie Bagieniokowej. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkową plakietkę.
WE WŁASNYM ZAKRESIE: ubezpieczenie i wyżywienie.

PARTNERZY

ZOBACZ TEŻ

FACEBOOK

NEWSLETTER

WYSZUKIWARKA

PODOBNE WPISY

BOOKINGBooking.com