Ładowanie Wydarzenia
Deprecated: Funkcja tribe_get_view jest przestarzała od wersji 5.13.0! Zamiast jej proszę użyć On version 6.0.0 this function will be removed. Please refer to https://evnt.is/v1-removal for template customization assistance.. in /home/wgxwzggtkx/domains/roweremposlasku.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379

« Wszystkie Wydarzenia  • To wydarzenie minęło.

Rowerem do Iranu – spotkanie podróżnicze

25 stycznia 2019, 18:30 - 20:00Szczegóły

Data:
25 stycznia 2019
Godzina:
18:30 - 20:00
Miasto:
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/746662515706468/

Organizator

Klub Młodzieżowy

Miejsce wydarzenia

Klub Młodzieżowy
Wita Stwosza 2
Ruda Śląska,
+ Google Map

Jak połączyć pasję do jazdy na rowerze z placem budowy? Czy leżąc da się podróżować w egzotyczne miejsca? 🤔

Grupa Big Heart Bike opowie o swoim szalonym pomyśle zrealizowanym ubiegłego lata!
Postanowili dojechać do Iranu, siłą własnych nóg, przejeżdżając przez Ukrainę, Rosję, Gruzję i Armenię. Wszystko, by pomóc w budowie Centrum Rozjowo-Opiekuńczego św. Józefa w Katowicach.

W całej tej podróży był z nimi Artur, który „leży i pracuje”. Artur od ponad 20 lat jest przykuty do łóżka, pracuje w agencji marketingowej „Leżę i Pracuję”, która zatrudnia osoby sparaliżowane. Zdalnie czuwał nad tą całą wyprawą.

Zabierzemy Was w podróż przez płaskie tereny Ukrainy po drogach o różnej nawierzchni, przemierzymy rozległe rosyjskie stepy, by wjechać w Kaukaz. Pokażemy Wam przepiękna Gruzję, górzystą Armenię, a na koniec egzotyczny Iran. Wszystko z perspektywy siodełka rowerowego.

Ciekawi jesteście jaki jest Iran naprawdę? Czy jest tam bezpiecznie?
Co działo się po drodze?
Przerwy czy jazda na rowerze jest bardziej niebezpieczna? Jak przeżyć podjazd na przełęcz Abano (2900m n.p.m.)? Co w Armenii jest takiego niezwykłego? Czy jest coś lepszego od ormiańskiej kawy? Jak sprawić, żeby w jednym miejscu, w tym samym czasie znalazły się najważniejsze osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo? Rowerem po irańskich miastach, czy to dobry pomysł?

52 dni w podróży, ponad 5 tysięcy kilometrów na rowerze, setki niezapomnianych wrażeń i przygód.

Zapraszamy 😊

PARTNERZY

ZOBACZ TEŻ

FACEBOOK

NEWSLETTER

PODOBNE WPISY

BOOKINGBooking.com