Ładowanie Wydarzenia
Deprecated: Funkcja tribe_get_view jest przestarzała od wersji 5.13.0! Zamiast jej proszę użyć On version 6.0.0 this function will be removed. Please refer to https://evnt.is/v1-removal for template customization assistance.. in /home/wgxwzggtkx/domains/roweremposlasku.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379

« Wszystkie Wydarzenia  • To wydarzenie minęło.

Moje rowerowe mongolskie klimaty

14 marca 2018, 17:00 - 19:00Szczegóły

Data:
14 marca 2018
Godzina:
17:00 - 19:00
Miasto:
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/318437501894791/

Organizator

Stowarzyszenie Aktywności Społecznej – Dąbrowiacy

Miejsce wydarzenia

Centrum Aktywności Obywatelskiej w Dąbrowie Górniczej
Sienkiewicza 6a
Dąbrowa Górnicza,
+ Google Map

Zapraszamy na kolejną rowerową podróż Waldka Maliny który od sześciu lat na swym starym rowerze samotnie zwiedza świat.

„Tym razem będzie to opowieść o 16 dniowej podróży po Mongolii w trakcie której poznacie fascynujący kraj pełen gerów, jaków, szamanów i gościnnych ludzi.
Kraj w którym można odpocząć od otaczającej nas zewsząd cywilizacji, gdzie można pobyć sam na sam z jeszcze nie skażoną przez człowieka przyrodą .
Jak wyglądają mongolskie dziesięciopasmowe autostrady, czy da się zgubić na bezkresnym stepie, co to jest Ovoo i czy wierzyć w duchy które w nim mieszkają oraz w jaki sposób po mongolsku zwiększyć swoją potencję . 
O tym wszystkim i wielu innych rzeczach mam zamiar jak to zwykle u mnie w sposób żartobliwy Wam poopowiadać. Zapraszam zatem na prezentacje bo naprawdę posłuchać warto.

PARTNERZY

ZOBACZ TEŻ

FACEBOOK

NEWSLETTER

PODOBNE WPISY

BOOKINGBooking.com