Ładowanie Wydarzenia
Deprecated: Funkcja tribe_get_view jest przestarzała od wersji 5.13.0! Zamiast jej proszę użyć On version 6.0.0 this function will be removed. Please refer to https://evnt.is/v1-removal for template customization assistance.. in /home/wgxwzggtkx/domains/roweremposlasku.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379

« Wszystkie Wydarzenia  • To wydarzenie minęło.

Śląskie Kręcenie vol. 4

16 maja 2018, 17:30 - 20:30Szczegóły

Data:
16 maja 2018
Godzina:
17:30 - 20:30
Miasto:
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/164228024249503/

Organizator

Śląsk Kolarsko

Miejsce wydarzenia

Sport Studio Rybnik
Raciborska 86
Rybnik,
+ Google Map

Witamy i zapraszamy na kolejne, już czwarte (zaległe) w tym sezonie, Śląskie Kręcenie. 9 maja o 17.30 zawitamy ponownie pod sklepem Sport Studio Rybnik. Będziemy podzieleni na 3 grupy: 
Grupa 30++ – średnia prędkość 34-36 km/h
Grupa 30+ – średnia prędkość 31-33 km/h
Grupa Czill – średnia prędkość 26-28km/h
Ruszymy w trasę przygotowaną przez Irek Wolanin:
https://www.strava.com/routes/13096931.
Jeśli macie propozycje na przyszłe trasy, możecie nam podsyłać –
bardzo chętnie wspólnie je przejedziemy na naszych środowych spotkaniach. Już kilka propozycji czeka w kolejce. ;)

No i tradycyjnie na koniec zamieszczamy regulamin do przestudiowania:
REGULAMIN „ŚLĄSKIE KRĘCENIE”

„Śląskie Kręcenie” – wspólna jazda w grupie w szybkim tempie. Informacje odnośnie każdego treningu (średnia prędkość, trasa, etc) są umieszczone w opisie wydarzenia. Nie jest to wyścig ani żaden rodzaj rywalizacji. Na naszych spotkaniach powinna panować rodzinno-kolarska atmosfera. Uśmiech jak i pozytywne nastawienie jest bardzo mile widziane :) 

Osoby Prowadzące:
Konrad Kopczyński, Michał Stefaniak, Janusz Juraszek, Jarek Hyliński – osoby prowadzące będą na bieżąco monitorować sytuacje podczas jazdy, mogą również wydawać polecenia (np. jazda dwójkami, przyśpieszenie grupy, spowolnienie, etc). Gdy jedna z wymienionych osób jest na czele peletonu, to nie należy jej wyprzedzać, chyba, że da wyraźny znak na zmianę.

Jazda w grupie:
Uczestnicy powinni starać się jechać w zwartym peletonie w parach, aby nie utrudniać ruchu pozostałym użytkownikom drogi. Podczas jazdy należy informować siebie nawzajem o niebezpieczeństwach na drodze takich jak – dziury, kamienie, samochody, nierówności, etc. Po wyjściu na zmianę nie należy gwałtownie przyśpieszać, tylko trzymać tempo ustalone na treningu. Prosimy o niewyprzedzanie osób prowadzących peleton dopóki nie dadzą wyraźnego znaku na zmianę (zjadą w bok, gest ręką). Jesteśmy za tym, aby każdy z Was dał coś od siebie z przodu grupy podczas treningu, ale ważne jest to, aby te zmiany robić w sposób bezpieczny dla wszystkich.Rwane tempo nie jest mile widziane w peletonie.

Uczestnicwo:
Każda osoba może wziąć udział w wydarzeniu. Proszę o zwrócenie uwagi na zakładaną średnią prędkość treningu. Jeżeli uczestnik nie jest w stanie utrzymać tempa treningu, to należy poinformować o tym fakcie jedną z osób prowadzących. W trakcie treningu mogą nastąpić małe korekty tempa jazdy, ale nie będą one zbytnio odbiegać od założeń treningowych ustalonych przed wydarzeniem. 

Postanowienia końcowe:
Śląsk Kolarsko jako organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zdarzenia losowe (zniszczenie roweru, urazy ciała itp.).
Uczestnicy ponoszą odpowiedzialność za powstałe szkody i wypadki z ich winy wobec siebie i osób trzecich.
Każdy uczestnik jedzie na własną odpowiedzialność i zobowiązany jest do zachowania w sposób odpowiedzialny i nie zagrażający życia innym uczestnikom wydarzenia. 
Bezwzględnie wymagamy jazdy w kasku.
Uczestnicy zgromadzenia i przejazdu zobowiązani są do przestrzegania przepisów ruchu drogowego.
Należy bezwzględnie stosować się do poleceń osoby prowadzącej. W skrajnych przypadkach osoba niestosująca się do poleceń, stwarzająca zagrożenie dla siebie oraz innych uczestników będzie zmuszona opuścić trening.
Wszyscy uczestnicy startując w przejeździe wyrażają zgodę na publikację ich wizerunków w relacjach z przebiegu przejazdu, zamieszczonych w mediach oraz w materiałach promocyjnych.

PARTNERZY

ZOBACZ TEŻ

FACEBOOK

NEWSLETTER

PODOBNE WPISY

BOOKINGBooking.com