Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie. Wyraź opinie na temat tras rowerowych Metropolii

26 czerwca 2018, 17:00 - 18:00Szczegóły

Data:
26 czerwca 2018
Czas:
17:00 - 18:00
Miasto:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/1484870581617547/

Organizator

Metropolia GZM

Miejsce

Siedziba GZM
Barbary 21A
Katowice,
+ Google Map

Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia zaprasza mieszkańców do wyrażenia opinii na temat wstępnych założeń metropolitalnych tras rowerowych. Prezentacja projektu odbędzie się 26 czerwca o godz. 17 w siedzibie GZM przy ul. Barbary 21A w Katowicach. Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się również jak będą mogli nanieść na mapę swoje propozycje i pomysły. 

– Za nami pierwszy etap prac nad projektem Studium Metropolitalnych Tras Rowerowych, gotowe są już jego najważniejsze założenia. Teraz chcemy uzupełnić je o opinie tych, którzy z tras rowerowych będą korzystać – mówi Marcin Dworak, metropolitalny oficer rowerowy. 

– Dlatego już teraz chcemy zaprezentować wersję roboczą naszego opracowania i poprosić mieszkańców, aby nanieśli na nią również własne propozycje zmian. Podczas wtorkowego spotkania uczestnicy dowiedzą się jak zalogować się na platformę Google i zaznaczyć na niej swoje sugestie. Na ich wprowadzenie będziemy czekać do 25 lipca – dodaje. 

Spotkanie z osobami zainteresowanymi tematyką rowerową odbędzie się 26 czerwca o godz. 17 w siedzibie Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii (ul. Barbary 21A, Katowice; sala 326). 

Wersja robocza Studium Metropolitalnych Tras Rowerowych powstaje na bazie dokumentu opracowanego jeszcze przez Górnośląski Związek Metropolitalny. Znajdują się w nim rozwiązania dotyczące przyszłego projektowania ponadlokalnych tras rowerowych.

PARTNERZY

ZOBACZ TEŻ

FACEBOOK

NEWSLETTER

WYSZUKIWARKA

BOOKINGBooking.com