Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia  • To wydarzenie minęło.

Sprzątanie ścieżek rowerowych w Mysłowicach

13 kwietnia 2019, 10:45 - 17:00Szczegóły

Data:
13 kwietnia 2019
Godzina:
10:45 - 17:00
Miasto:
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/419214298823630/

Organizator

Rowerowe Mysłowice

Miejsce wydarzenia

Centralne Muzeum Pożarnictwa
Stadionowa 7A
Mysłowice,
+ Google Map

Kochani obiecywaliśmy, że 2019 rok będzie pełen wydarzeń rowerowych w naszym mieście, tak też słowa dotrzymujemy. Pierwsze wydarzenie organizowane w tym roku przez Grupę Rowerowe Mysłowice to akcja pt. „Sprzątanie ścieżek rowerowych” w dniu 13.04.2019 roku. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w wydarzeniu, zarówno dzieci/ młodzież, jak i dorosłych- oczywiście na rowerach.

Zbiórka odbędzie się o godzinie 10:45 w Park Słupna przy bramie głównej Muzeum Straży Pożarnej w Mysłowicach (ruszamy 11:00). Z tego punktu wyruszymy drogą ścieżek rowerowych jak i ścieżkami uczęszczanymi przez rowerzystów. Szczegółowa trasa będzie udostępniona bliżej terminu wydarzenia.
Planowane zakończenie na Górce Słupeckiej w Brzęczkowicach, gdzie wstępnie rozpalimy grilla – prowiant we własnym zakresie (na początku kwietnia potwierdzimy czy grill się odbędzie, ponieważ jesteśmy w trakcie załatwiania zgody od miasta na korzystanie z tego miejsca).

Wydarzenie jest uzależnione od pogody, jeżeli warunki będą niekorzystne to sprzątanie zostanie odwołane.

Uczestników prosimy o zabranie ze sobą rękawiczek jednorazowych.

Całe wydarzenie ma na celu promowanie dbałości o środowisko oraz promocję ekologii w mieście Mysłowice.
Przypominamy również, że Organizator przejazdu rowerowego nie przyjmuje odpowiedzialności za wypadki i szkody wynikłe w czasie przejazdu rowerowego, zarówno wobec uczestników jak i osób trzecich. Udział w przejeździe rowerowym jest dobrowolny i każdy uczestnik startuje na własną odpowiedzialność, niezależnie od warunków pogodowych zastanych na trasie, Prosimy zadbać o własne bezpieczeństwo i wyposażyć się w kaski

 

PARTNERZY

ZOBACZ TEŻ

FACEBOOK

NEWSLETTER

PODOBNE WPISY

BOOKINGBooking.com