Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia  • To wydarzenie minęło.

V Rajd Ślónsko-Gorolski

14 stycznia 2018, 09:00 - 15:00Szczegóły

Data:
14 stycznia 2018
Godzina:
09:00 - 15:00
Miasto:
, , ,
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/322806974867547/

Organizatorzy

Rowerowy Chrzanów
Stowarzyszenie Rowerowe Cztery Pory Roku

Miejsce wydarzenia

Rynek Jaworzno
Rynek Główny
Jaworzno,
+ Google Map

UWAGA!

Na wydarzenie można się wybrać także z Renegatami Bytom, którzy ruszają o 6:45 spod fontanny przy Urzędzie Miejskim w Bytomiu. Drugi punkt zbiórki: Katowice pomnik Powstańców Śląskich – około 7:30.

Również z Mikołowa O’Rety Team organizuje wyjazd: 47. Sąsiedzkie Rowerowanie

 

Tradycyjny zimowy rajd rowerowy. Tym razem to specjalna, bo piąta edycja. A co to w ogóle takiego? Rajd Ślónsko-Gorolski to nic innego jak wycieczka, pokazująca piękne tereny dwóch województw oraz mająca na celu pielęgnowanie przyjaźni łączącej Śląsk i Małopolskę.

Zbiórka o godzinie 9:00. W Chrzanowie czekamy na Was na Placu Tysiąclecia, zaś w Jaworznie na Rynku. Gdyby ktoś nie zdążył, to o 10:00 dwie grupy spotykają się tradycyjnie przy głównym stawie na Groblach skąd po krótkiej pauzie udamy się w dalszą podróż.

Trasa z Grobli będzie wynosić ~20 kilometrów, ale wszystkiego dowiecie się na miejscu. W zależności od aktualnych warunków pogodowych, zostanie odpowiednio dostosowana.

Na mecie wycieczki oczywiście ognisko. W tym roku ugości nas jaworznicka Geosfera. Kiełbaski we własnym zakresie 😉 Na zakończenie rozlosujemy jeszcze różne gadżety, które dla Was mamy.

Regulamin dostępny na:
http://rowerowychrzanow.info/events/v-rajd-slonsko-gorolski/

PARTNERZY

ZOBACZ TEŻ

FACEBOOK

NEWSLETTER

PODOBNE WPISY

BOOKINGBooking.com