Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia  • To wydarzenie minęło.

VII Rowerowy Rajd Nadziei

1 maja 2018, 13:00 - 16:00Szczegóły

Data:
1 maja 2018
Czas:
13:00 - 16:00
Miasto:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/412962542481869/

Organizator

Chorzowski Klub Rowerowy

Miejsce

Skwer przy Hospicjum
Dyrekcyjna
Chorzów,
+ Google Map

Chorzowski Klub Rowerowy oraz Hospicjum w Chorzowie serdecznie zapraszają 1 maja 2018 wszystkich rowerzystów do udziału w „VII Rowerowym Rajdzie Nadziei”. Rajd, mający charakter wspólnego przejazdu wszystkich uczestników, przejedzie ulicami Miasta Chorzów, alejkami Parku Śląskiego i Skansenu, trasa liczy ok. 15 km. Początek godz. 13.00 przy Hospicjum – skwer na ul. Dyrekcyjnej, Meta w Skansenie podczas „Śląskich Godów”.

Dlaczego akurat rajd rowerowy? Aby pokazać, że hospicjum można pomagać na wszystkie sposoby, nie tylko pracując bezpośrednio przy łóżku chorego. Dzięki tej akcji każdy może włączyć się w charytatywną działalność hospicjum, każdy może pomóc, niezależnie od wieku. Wszystkie poprzednie edycje Rowerowego Rajdu Nadziei spotkały się z dużym zainteresowaniem rowerzystów. W ubiegłym roku wraz z nami przejechało około 400 uczestników. Liczymy, że tym roku jeszcze więcej osób na dwóch kółkach pomoże Hospicjum w Chorzowie. 
Rajd zorganizowany jest w ramach XI Chorzowskiej Kampanii Pola Nadziei, na starcie przeprowadzona zostanie zbiórka pieniędzy na wsparcie Hospicjum i zakup nowego sprzętu medycznego dla pacjentów.

 

Zdjęcie użytkownika Chorzowski Klub Rowerowy.

PARTNERZY

ZOBACZ TEŻ

FACEBOOK

NEWSLETTER

WYSZUKIWARKA

BOOKINGBooking.com