Ładowanie Wydarzenia
Deprecated: Funkcja tribe_get_view jest przestarzała od wersji 5.13.0! Zamiast jej proszę użyć On version 6.0.0 this function will be removed. Please refer to https://evnt.is/v1-removal for template customization assistance.. in /home/wgxwzggtkx/domains/roweremposlasku.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379

« Wszystkie Wydarzenia  • To wydarzenie minęło.

VIII Rowerowy Rajd Nadziei

1 maja 2019, 13:00 - 17:00Szczegóły

Data:
1 maja 2019
Godzina:
13:00 - 17:00
Miasto:
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/1293269570798377

Organizatorzy

Chorzowski Klub Rowerowy
Chorzowskie Rajdy Rowerowe
Rowerowe Świętochłowice

Miejsce wydarzenia

Skwer przy Hospicjum
Dyrekcyjna
Chorzów,
+ Google Map

Chorzowski Klub Rowerowy oraz Hospicjum w Chorzowie serdecznie zapraszają 1 maja 2019 wszystkich rowerzystów do udziału w „VIII Rowerowym Rajdzie Nadziei”. Rajd, mający charakter wspólnego przejazdu wszystkich uczestników, przejedzie ulicami Miasta Chorzów, alejkami Parku Śląskiego i Skansenu, trasa liczy ok. 15 km. Początek godz. 13.00 przy Hospicjum – skwer na ul. Dyrekcyjnej, Meta w Skansenie podczas „Śląskich Godów”.

Dlaczego akurat rajd rowerowy? Aby pokazać, że hospicjum można pomagać na wszystkie sposoby, nie tylko pracując bezpośrednio przy łóżku chorego. Dzięki tej akcji każdy może włączyć się w charytatywną działalność hospicjum, każdy może pomóc, niezależnie od wieku. Wszystkie poprzednie edycje Rowerowego Rajdu Nadziei spotkały się z dużym zainteresowaniem rowerzystów. W ubiegłym roku wraz z nami przejechało ponad 600 uczestników! Liczymy, że tym roku jeszcze więcej osób na dwóch kółkach pomoże Hospicjum w Chorzowie.
Rajd zorganizowany jest w ramach XII Chorzowskiej Kampanii Pola Nadziei, na starcie przeprowadzona zostanie zbiórka pieniędzy na wsparcie Hospicjum i zakup nowego sprzętu medycznego dla pacjentów.

 

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

PARTNERZY

ZOBACZ TEŻ

FACEBOOK

NEWSLETTER

PODOBNE WPISY

BOOKINGBooking.com