Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia  • To wydarzenie minęło.

XII Murckowski Nocny Rajd Rowerowy

27 października 2017, 20:00 - 22:00Szczegóły

Data:
27 października 2017
Godzina:
20:00 - 22:00
Miasto:
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/130991577655240

Organizator

Grupa Rowerowa Murcki

Miejsce wydarzenia

Murcki Rynek
plac Jana Kasprowicza
Katowice,
+ Google Map

Zapraszamy wszystkich kręcących na dwunasty już rajd organizowany przez Grupę Rowerową Murcki.

Dwunasty rajd będzie ostatnim w tym roku. Trasa będzie krótka i lajtowa. Pokręcimy jakieś dwie godzinki lasami wokół Murcek. Tempo umiarkowane, dostosowane do ostatniego uczestnika rajdu. Ponieważ ostatni rajd potraktujemy lajtowo, to nie będziemy się zatrzymywać po drodze na dłuższą przerwę przy knajpce. Po dwóch godzinkach wrócimy na Murcki i zapraszamy Was na tradycyjnego grila w Barze Bonito w murckowskim parku.

Na miejscu będzie można nabyć kiełbaski z grila, napoje, pieczywo. Ale jeśli ktoś ma ochotę na włąsną kiełbaskę, którą przywiezie ze sobą, to będzie mógł skorzystać z przygotowanego wcześniej grila.

Będziemy się cieszyć, jeśli zawitacie na grilu chociaż na chwilę, by zaznaczyć swą obecność. Gril będzie już rozpalony. Zapewniamy obsługę grila.

W razie dużego deszczu odwołujemy imprezę, o czym powiadomimy na fb, jeśli jednak będzie drobny deszczyk, zmienimy trasę na alternatywną.

UWAGA!!!
Wycieczka nie ma charakteru zorganizowanego lub zrzeszonego, tylko koleżeński. Każdy uczestnik jedzie na własną odpowiedzialność, a udział w wydarzeniu oznacza automatyczną akceptację regulaminu Grupy Rowerowej Murcki, z którym każdy uczestnik naszego rajdu, OBOWIĄZKOWO powinien się zapoznać. Cały regulamin tutaj.

Pamiętajcie o podstawowym wyposażeniu rowerzysty, czyli o kasku, oświetleniu, wszak to rajd nocny, oraz o zapasowej dętce.

PARTNERZY

ZOBACZ TEŻ

FACEBOOK

NEWSLETTER

PODOBNE WPISY

BOOKINGBooking.com