Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia  • To wydarzenie minęło.

XIV Murckowski Nocny Rajd Rowerowy

29 czerwca 2018, 20:00Szczegóły

Data:
29 czerwca 2018
Godzina:
20:00
Miasto:
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/631832573844954/

Organizator

Grupa Rowerowa Murcki

Miejsce wydarzenia

Murcki Rynek
plac Jana Kasprowicza
Katowice,
+ Google Map

Zapraszamy wszystkich sympatyków nocnych rajdów organizowanych przez Grupę Rowerową Murcki, na:
XIV MURCKOWSKI NOCNY RAJD ROWEROWY
Trasa wyniesie ok. 57 km. Tempo umiarkowane, dostosowane do ostatniego uczestnika rajdu. Tradycyjnie czekamy na każdego, ostatniego rowerzystę, pomagamy również przy ewentualnej usterce roweru. Trasa będzie mieszana pokręcimy po asfalcie jak i po lesie. W XIV edycji rajdu, nie będziemy korzystać z gościnności lokalnej knajpki, dlatego warto napoje wziąć ze sobą.
Pojedziemy przez starą Wesołą, Larysz,Brzezinkę, Jaworzno, Park Gródek który będzie naszym celem rajdu, Geo Sfera, Jaworzno Rynek, Brzezinka, Słupna, Wesoła i powrót do Murcek. 
Po powrocie na Murcki zapraszamy Was na tradycyjnego grilla, w znanym Wam, sprawdzonym miejscu, na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych „Wiesia”, gdzie upieczemy kiełbaski i ugasimy pragnienie złotym napojem. Kiełbaski przywozimy swoje, napoje będą na miejscu. Po przybyciu będziemy zbierać składkę po 5 zł na obsługę grilla, tj. za wynajem miejsca, prąd, wodę, na talerzyki, sztućce, musztardę, keczup i itp. 
Będziemy się cieszyć, jeśli zawitacie na grilu chociaż na chwilę, by zaznaczyć swą obecność. Gril będzie już rozpalony. Zapewniamy obsługę grilla.
Impreza odbędzie się bez względu na pogodę.
UWAGA!!! 
Wycieczka nie ma charakteru zorganizowanego lub zrzeszonego, tylko koleżeński. Każdy uczestnik jedzie na własną odpowiedzialność, a udział w wydarzeniu oznacza automatyczną akceptację regulaminu Grupy Rowerowej Murcki, z którym każdy uczestnik naszego rajdu, OBOWIĄZKOWO powinien się zapoznać. Cały regulamin tutaj :https://docs.google.com/document/d/1WbZVmzy_nqANheexnfymA2g6KiVT1eKMayD5h2z1A-U/edit
Pamiętajcie o podstawowym wyposażeniu rowerzysty, czyli o kasku, oświetleniu, wszak to rajd nocny, oraz o zapasowej dętce. Na kwietniowym rajdzie, zauważyliśmy , że niektórzy z Was wybrali się na rajd nocy bez oświetlenia… Apelujemy do Was o rozwagę

 

Zdjęcie użytkownika Grupa Rowerowa Murcki.

PARTNERZY

ZOBACZ TEŻ

FACEBOOK

NEWSLETTER

PODOBNE WPISY

BOOKINGBooking.com