Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia  • To wydarzenie minęło.

XIX Murckowski Nocny Rajd Rowerowy

31 maja 2019, 21:00Szczegóły

Data:
31 maja 2019
Czas:
21:00
Miasto:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/2232433467086431/

Organizator

Grupa Rowerowa Murcki

Miejsce

Murcki Rynek
plac Jana Kasprowicza
Katowice,
+ Google Map

Zapraszamy Was na XIX Murckowski Nocny Rajd Rowerowy.
Tym razem pokręcimy do znanego wszystkim rowerzystom miejsca, do zamku w Chudowie, gdzie czekać na nas będzie otwarta knajpka z napojami.
Start z rynku w Murckach o godzinie 20:00.
Trasa wyniesie ok. 55-60 km. Tempo umiarkowane, dostosowane do ostatniego uczestnika rajdu. Tradycyjnie czekamy na każdego, ostatniego rowerzystę, pomagamy również przy ewentualnej usterce roweru. Trasa będzie mieszana pokręcimy po asfalcie jak i po drogach leśnych.
Po powrocie na Murcki, około godziny 1:00, zapraszamy Was w nowe miejsce, do baru Caro, gdzie będziemy mogli zaopatrzyć się w napoje oraz posilić się różnego rodzaju posiłkami, typu frytki, hamburger, zapiekanka, żurek, bigos, czym chata bogata, także nie musicie brać tym razem własnego prowiantu.
Będziemy się cieszyć, jeśli zawitacie po powrocie w Murckach chociaż na chwilę, by zaznaczyć swą obecność.
Impreza odbędzie się bez względu na pogodę.
UWAGA!!!
Wycieczka nie ma charakteru zorganizowanego lub zrzeszonego, tylko koleżeński. Każdy uczestnik jedzie na własną odpowiedzialność, a udział w wydarzeniu oznacza automatyczną akceptację regulaminu Grupy Rowerowej Murcki, z którym każdy uczestnik naszego rajdu, OBOWIĄZKOWO powinien się zapoznać. Cały regulamin tutaj: https://docs.google.com/document/d/1WbZVmzy_nqANheexnfymA2g6KiVT1eKMayD5h2z1A-U/edit
Pamiętajcie o podstawowym wyposażeniu rowerzysty, czyli o kasku, oświetleniu, wszak to rajd nocny oraz o zapasowej dętce.
Grupa Rowerowa Murcki zaprasza :)

PARTNERZY

ZOBACZ TEŻ

FACEBOOK

NEWSLETTER

WYSZUKIWARKA

PODOBNE WPISY

BOOKINGBooking.com