Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia  • To wydarzenie minęło.

XV Murckowski Nocny Rajd Rowerowy

27 lipca 2018, 20:00Szczegóły

Data:
27 lipca 2018
Czas:
20:00
Miasto:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/205747880099500/

Organizator

Grupa Rowerowa Murcki

Miejsce

Murcki Rynek
plac Jana Kasprowicza
Katowice,
+ Google Map

Zapraszamy kręcących szaleńców na 
XV MURCKOWSKI NOCNY RAJD ROWEROWY. 
Tym razem zrobimy objazdówkę, pojedziemy przez Kostuchnę, Wilkowyje, Wyry, Paprocany, Cielmice, Urbanowice, Zamoście, Siągarnię i na Murcki. Dłuższą przerwę zrobimy w Wyrach w Dworzec Wyry Pizza Pab, gdzie będzie można się napoić, tym razem jedzenia nie przewidujemy.
Dodatkową atrakcją wieczoru, będzie całkowite zaćmienie księżyca, zamówiliśmy to specjalnie dla Was 😁
Trasa wyniesie ok. 60 km. Tempo umiarkowane, dostosowane do ostatniego uczestnika rajdu. Tradycyjnie czekamy na każdego, ostatniego rowerzystę, pomagamy również przy ewentualnej usterce roweru.Trasa będzie mieszana pokręcimy po asfalcie jak i po lesie.
Po powrocie na Murcki zapraszamy Was na tradycyjnego grilla, w znanym Wam, sprawdzonym miejscu, na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych “Wiesia”, gdzie upieczemy kiełbaski i ugasimy pragnienie złotym napojem. Kiełbaski przywozimy swoje, napoje będą na miejscu. Po przybyciu będziemy zbierać składkę po 5 zł na obsługę grila, tj. za wynajem miejsca, prąd, wodę, na talerzyki, sztućce, musztardę, keczup itp. 
Będziemy się cieszyć, jeśli zawitacie na grilu chociaż na chwilę, by zaznaczyć swą obecność. Gril będzie już rozpalony. Zapewniamy obsługę grilla.
Impreza odbędzie się bez względu na pogodę.
UWAGA!!! 
Wycieczka nie ma charakteru zorganizowanego lub zrzeszonego, tylko koleżeński. Każdy uczestnik jedzie na własną odpowiedzialność, a udział w wydarzeniu oznacza automatyczną akceptację regulaminu Grupy Rowerowej Murcki, z którym każdy uczestnik naszego rajdu, OBOWIĄZKOWO powinien się zapoznać. Cały regulamin tutaj :https://docs.google.com/document/d/1WbZVmzy_nqANheexnfymA2g6KiVT1eKMayD5h2z1A-U/edit
Pamiętajcie o podstawowym wyposażeniu rowerzysty, czyli o kasku, oświetleniu, wszak to rajd nocny oraz o zapasowej dętce.
Grupa Rowerowa Murcki zaprasza :)

 

Zdjęcie użytkownika Grupa Rowerowa Murcki.

PARTNERZY

ZOBACZ TEŻ

FACEBOOK

NEWSLETTER

WYSZUKIWARKA

PODOBNE WPISY

BOOKINGBooking.com