Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia  • To wydarzenie minęło.

XVI Murckowski Nocny Rajd Rowerowy

31 sierpnia 2018, 20:00Szczegóły

Data:
31 sierpnia 2018
Godzina:
20:00
Miasto:
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/270873296860258/

Organizator

Grupa Rowerowa Murcki

Miejsce wydarzenia

Murcki Rynek
plac Jana Kasprowicza
Katowice,
+ Google Map

Zapraszamy Was na XVI Murckowski Nocny Rajd Rowerowy. Tym razem wybierzemy się do Siemianowic. Z Murcek pokręcimy przez Trzy Stawy w stronę Zawodzia, później przez siemianowicką dzielnicę Hugo dotrzemy do parku Rzęsa, gdzie zwiedzimy tamtejsze ścieżki rowerowe. Odpoczynek planujemy przy pubie Jigger Club&Food gdzie ugasimy pragnienie. Po przerwie pokręcimy ulicą Gospodarczą w stronę Nikisza, przez Janinę na znane Wam już działki „Wiesia”.
Trasa wyniesie ok. 45 km. Tempo umiarkowane, dostosowane do ostatniego uczestnika rajdu. Tradycyjnie czekamy na każdego, ostatniego rowerzystę, pomagamy również przy ewentualnej usterce roweru.Trasa będzie mieszana pokręcimy po asfalcie jak i po lesie.
Po powrocie na Murcki zapraszamy Was na tradycyjnego grilla, w znanym Wam, sprawdzonym miejscu, na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych „Wiesia”, gdzie upieczemy kiełbaski i ugasimy pragnienie złotym napojem. Kiełbaski i pieczywo przywozimy swoje, napoje będą na miejscu. Po przybyciu będziemy zbierać składkę po 5 zł na obsługę grilla, tj. za wynajem miejsca, prąd, wodę, na talerzyki, sztućce, musztardę, keczup itp.
Będziemy się cieszyć, jeśli zawitacie na grillu chociaż na chwilę, by zaznaczyć swą obecność. Grill będzie już rozpalony. Zapewniamy obsługę grilla.
Impreza odbędzie się bez względu na pogodę.
UWAGA!!!
Wycieczka nie ma charakteru zorganizowanego lub zrzeszonego, tylko koleżeński. Każdy uczestnik jedzie na własną odpowiedzialność, a udział w wydarzeniu oznacza automatyczną akceptację regulaminu Grupy Rowerowej Murcki, z którym każdy uczestnik naszego rajdu, OBOWIĄZKOWO powinien się zapoznać. Cały regulamin tutaj :https://docs.google.com/document/d/1WbZVmzy_nqANheexnfymA2g6KiVT1eKMayD5h2z1A-U/edit
Pamiętajcie o podstawowym wyposażeniu rowerzysty, czyli o kasku, oświetleniu, wszak to rajd nocny oraz o zapasowej dętce.
Grupa Rowerowa Murcki zaprasza :)

 

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, drzewo, na zewnątrz, tekst i przyroda

PARTNERZY

ZOBACZ TEŻ

FACEBOOK

NEWSLETTER

PODOBNE WPISY

BOOKINGBooking.com