Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia  • To wydarzenie minęło.

XVII Murckowski Nocny Rajd Rowerowy

28 września 2018, 19:00Szczegóły

Data:
28 września 2018
Godzina:
19:00
Miasto:
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/309142639869761/

Organizator

Grupa Rowerowa Murcki

Miejsce wydarzenia

Murcki Rynek
plac Jana Kasprowicza
Katowice,
+ Google Map

Tym razem zapraszamy Was na nieco dłuższe kręcenie niż zwykle i o innej godzinie niż zawsze. Wyjazd z murckowskiego rynku będzie o godzinie 19:00, czyli godzinę wcześniej niż zazwyczaj. Naszym celem będzie Przystanek Królówka w Orzeszu. Trasa wyniesie 64 km. Tempo umiarkowane, dostosowane do ostatniego uczestnika rajdu. Tradycyjnie czekamy na każdego, ostatniego rowerzystę, pomagamy również przy ewentualnej usterce roweru.Trasa będzie mieszana pokręcimy po asfalcie jak i po lesie.
Po powrocie na Murcki, ok godziny 2:00, zapraszamy Was na tradycyjnego grilla, w znanym Wam, sprawdzonym miejscu, na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych „Wiesia”, gdzie upieczemy kiełbaski i ugasimy pragnienie. Kiełbaski i pieczywo przywozimy swoje, napoje będą na miejscu. Po przybyciu będziemy zbierać składkę po 5 zł na obsługę grilla, tj. za wynajem miejsca, prąd, wodę, na talerzyki, sztućce, musztardę, keczup itp.
Będziemy się cieszyć, jeśli zawitacie na grillu chociaż na chwilę, by zaznaczyć swą obecność. Grill będzie już rozpalony. Zapewniamy obsługę grilla.
Impreza odbędzie się bez względu na pogodę.
UWAGA!!!
Wycieczka nie ma charakteru zorganizowanego lub zrzeszonego, tylko koleżeński. Każdy uczestnik jedzie na własną odpowiedzialność, a udział w wydarzeniu oznacza automatyczną akceptację regulaminu Grupy Rowerowej Murcki, z którym każdy uczestnik naszego rajdu, OBOWIĄZKOWO powinien się zapoznać. Cały regulamin tutaj :https://docs.google.com/document/d/1WbZVmzy_nqANheexnfymA2g6KiVT1eKMayD5h2z1A-U/edit
Pamiętajcie o podstawowym wyposażeniu rowerzysty, czyli o kasku, oświetleniu, wszak to rajd nocny oraz o zapasowej dętce.
Grupa Rowerowa Murcki zaprasza :)

 

Obraz może zawierać: dom i na zewnątrz

PARTNERZY

ZOBACZ TEŻ

FACEBOOK

NEWSLETTER

PODOBNE WPISY

BOOKINGBooking.com