Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia  • To wydarzenie minęło.

XX Murckowski Nocny Rajd Rowerowy

5 lipca 2019, 21:00Szczegóły

Data:
5 lipca 2019
Czas:
21:00
Miasto:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/600099527065909/

Organizator

Grupa Rowerowa Murcki

Miejsce

Murcki Rynek
plac Jana Kasprowicza
Katowice,
+ Google Map

Zapraszamy Was serdecznie na okrągły, XX Murckowski Nocny Rajd Rowerowy. Tym razem nietypowo, bo nie w ostatni piątek miesiąca, co spowodowane jest urlopowaniem się znacznej części “niebieskich”.
Tym razem będzie lajtowo ;) Całość trasy to około 38 km, głównie będą to lasy. Półmetek zrobimy w restauracji DAMA KIER w Lędzinach, gdzie będzie można nabyć napoje, swojsko sznita z tustym za 5 zeta i niespodzianka od właściciela, w postaci recitalu gitarowego.
Zakończenie również będzie nietypowe , bo w nowootwartej knajpie w parku MIĘDZY NAMI. Tam będzie można kupić kiełbaskę z grilla lub krupnioka za 6 zeta.

Spotykamy się w Murckach na rynku o godzinie 21:00. W Lędzinach będziemy około godziny 23:00 gdzie zrobimy godzinę przerwy. Do parku zajedziemy około 2:00.

WAŻNE : NA RAJDZIE OBOWIĄZUJE BEZWZGLĘDNY NAKAZ JAZDY W KASKU, POSIADANIE OŚWIETLENIA ORAZ ODPOWIEDNIE ZACHOWANIE. KAŻDY Z “NIEBIESKICH” BĘDZIE MIAŁ PRAWO DYSKWALIFIKOWAĆ OSOBY, KTÓRE SIĘ DO TEGO NIE DOSTOSUJĄ.

Będziemy się cieszyć, jeśli zawitacie po powrocie w Murckach chociaż na chwilę, by zaznaczyć swą obecność.
Impreza odbędzie się bez względu na pogodę.
UWAGA!!!
Wycieczka nie ma charakteru zorganizowanego lub zrzeszonego, tylko koleżeński. Każdy uczestnik jedzie na własną odpowiedzialność, a udział w wydarzeniu oznacza automatyczną akceptację regulaminu Grupy Rowerowej Murcki, z którym każdy uczestnik naszego rajdu, OBOWIĄZKOWO powinien się zapoznać. Cały regulamin tutaj :https://docs.google.com/document/d/1WbZVmzy_nqANheexnfymA2g6KiVT1eKMayD5h2z1A-U/edit

 

Obraz może zawierać: rower i tekst

PARTNERZY

ZOBACZ TEŻ

FACEBOOK

NEWSLETTER

WYSZUKIWARKA

PODOBNE WPISY

BOOKINGBooking.com