SPRZĘT

Prezentacje, opisy i testy sprzętu rowerowego i turystycznego

Extrawheel – sakwy rowerowe Biker i Rider

Extrawheel - sakwy rowerowe Biker i Rider

Sakwy rowerowe Extrawheel z roku na rok zyskują coraz większą popularność i coraz częściej spotkać je można na bagażnikach rowerzystów. Nic dziwnego, bo przecież charakteryzują się one wysoką jakością wykonania połączoną z bardzo przyjemnym dla oka wyglądem.

„Read More”

Yellow – ekologiczne stroje rowerowe

Yellow - ekologiczne stroje rowerowe

Jesteśmy rowerzystami, więc już zrobiliśmy duży krok do ochrony naszej planety! Zamiast samochodu wybraliśmy rower, którym podróżujemy, jeździmy do pracy czy po zakupy. Pójdźmy jeszcze krok dalej… Na rower załóżmy ubrania, które są ekologiczne

„Read More”

Spodenki rowerowe XLC Flowby

Spodenki rowerowe XLC Flowby

Spodenki rowerowe to powinien być podstawowy element garderoby każdego, nawet rekreacyjnego, rowerzysty. Zawsze poprawiają one komfort jazdy, ale nie zawsze muszą być obcisłe! Jaki spodenki rowerowe najlepiej spiszą się na wyprawie lub długiej wycieczce, na której oprócz kręcenia będziecie chcieli także zwiedzać?

„Read More”

Sakwy rowerowe Extrawheel – Wayfarer i Rambler

Sakwy rowerowe Extrawheel

Extrawheel to polska firma mająca siedzibę we wsi Harklowa, położonej tuż przy brzegu Dunajca kilkadziesiąt metrów od szlaku rowerowego Velo Dunajec. W 2002 roku wpadli na pomysł stworzenia jedynej na świecie przyczepki rowerowej z dużym kołem stanowiącym zapas do roweru.

„Read More”
PARTNERZY

ZOBACZ TEŻ

FACEBOOK

NEWSLETTER

BOOKINGBooking.com