O BLOGU

Nazywam się Damian Berłowski i jestem absolwentem AWF Katowice. Całe życie jestem związany ze sportem: gram w piłkę, jeżdżę na nartach, chodzę po górach i oczywiście jeżdżę na rowerze. Lubię aktywność fizyczną, ale nie interesują mnie wyniki i czasy, robię to dla przyjemności, zdrowia i lepszego samopoczucia. Lubię również odkrywać nowe miejsca, a rower najlepiej się do tego nadaje, bo doprowadzi mnie niemal wszędzie.

Damian Berłowski - twórca bloga Rowerem Po Śląsku

Blog Rowerem Po Śląsku powstał w styczniu 2015 roku i ma na celu promowanie jazdy na rowerze i województwa śląskiego. Znajdziecie tu mnóstwo ciekawych tras rowerowych, które rozpoczynają się w największych śląskich miastach, a punktem docelowym są najciekawsze miejsca w województwie. Trasy są dokładnie opisane, zawierają mapkę i miejsca, które warto zobaczyć po drodze. Ponadto wiele praktycznych porad, dzięki którym będziecie mogli dobrze się przygotować do wycieczki rowerowej.

Rowerem Po Śląsku znajdziecie też w mediach społecznościowych: Facebook i Instagram.

LOGO

Rowerem Po Śląsku - logo

Rowerem Po Śląsku - logo

POBIERZ LOGO (3 pliki: przezroczyste, z tłem, duże)

 

Top 60 Blogów Rowerowych w Polsce Blog Rowerem Po Śląsku znalazł się na liście 60. najlepszych blogów rowerowych w Polsce!

 

PARTNERZY

ZOBACZ TEŻ

FACEBOOK

NEWSLETTER

BOOKINGBooking.com